Erkek İnfertilitesi 1 çocuğum var 2. Düşünürken eşime azospermi teşhisi kondu

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

SPELL42

Guru
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2008
1.093
23
1 çocuğum var. Kardeş istemeye başlayınca 2. Olabilir i diye denemeye başladık.en son dr kontrolünde eşİme azospermi teşhisi kondu.çocuğuma normal yollardan hamile kalmıştım.0 sperm varmış...hiç umut yok mu

Hay Allah o nasıl oldu peki?
Böyle şeyler duyunca bu testlere hiç güvenim kalmıyor. Testi tekrar deneseniz ya öyle şey olur mu ilki nasıl oldu o zaman.

Sonradan azosperm olunuyor muymuş peki daha once hiç duymamıştım bende.

1 çocuğum var. Kardeş istemeye başlayınca 2. Olabilir i diye denemeye başladık.en son dr kontrolünde eşİme azospermi teşhisi kondu.çocuğuma normal yollardan hamile kalmıştım.0 sperm varmış...hiç umut yok mu

Merhaba durumunuzu merak ettim çocuğunuz oldu mu?

çok ilginç ya.. eşiniz daha sonramı azosperm oldu...
gerçekten testlere inanasım gelmiyor artık

malesef bizde yaşadıktan sonra böyle bı seyin olabildiğini öğrendik en acısı da insanlara bı şeyleri anlatmaya çalışmak
Boşverin kimseye birşey anlatmak zorunda değilsiniz
Çok şükür bir evladınız var
İlerlemeden üroloji doktoruyla görüşün bence sperm çıkışı çıkar illa ki eşinizde

Canım merhaba benim esimde ayni durumda. Sonradan azosperm teshisi kondu. Ve tup bebek yapmaya karar verdk. Doktor esimden genetik testi istedi ona gore yapabilirim veya yapamam dedi. Esimin 2 evliligiyim ilk evliliginden 3 cocugu var. Benim hic yok cok uzgunum cokk. Sizde bi gelişme var mi ?

Bizde aynı durumdayız 2. Çocuk oldumu sizde

X