10 yıl öncesine döndüm:)

EBKOC

Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2017
4
8
45
72 kg ile başlayan diyet maceram bugün itibariyle 60kg olarak devam ediyor. Hedefim 56kg .. Boyum 161cm ve 38 yaşındayım. En son üniversite zamanlarında 55 dim. Sonra evlilik, doğum derken aldık başımızı gittik.
Annemin bir gün arkadan koca karı gibi gözüküyorsun demesi ile kedime geldim. Önce az yemeye çalışarak 3 kg verdim. Ama devamı gelmedi. sonra Ersoy Kurtköy hastanesine gittim ve listelere tam uyarak 3 ayda 12kg vermeyi başardım. (Kaçamak yapmadım mı tabi ki yaptım ama 1 çatal ile sınırlı) 42 bedenden 38 bedene düştüm. 36 bedene çok az kaldı diyebilirim. Olan benim gardıroba oldu tabii. Ama işin en keyifli kısmı da orası artık ,Yaşasın alışveriş!!. Gelelim diyete;

Kalkar kalkmaz 2 bardak su ve 2 kuru kayısı
Sabah: 1 dilim peynir, 1 dilim ekmek,1 yumurta,4-5 zeytin, yeşillik
Öğlen: 3 köfte kadar et veya balık veya tavuk,1 kepçe çorba veya 1 dilim ekmek+salata
Ara:6 badem veya fındık veya 2 ceviz
Akşam:6 kaşık sebze yemeği+1 kepçe çorba veya 1 dilim ekmek+salata+yoğurt
Ara: 1 meyve

Öğle akşam yer değiştirebilir.

Birde kilo vermemde bir durma olursa 1 haftalık detox diyeti yaptırdı.

4 gün boyunca

Sabah: Aynı
Öğlen: 3 köfte kadar et veya balık veya tavuk+salata
Ara: 1 Meyve
Akşam:3 köfte kadar et veya balık veya tavuk+salata
Ara:1 bardak süt

3 gün boyunca

Öğlen: salata 1 köfte kadar et veya tavuk veya balık veya peynir veya yumurta ilaveli
Ara: yoğurt
akşam: salata 1 köfte kadar et veya tavuk veya balık veya peynir veya yumurta ilaveli
Ara:2 meyve

Tebriklerrr
Çok güzel kilo vermişsiniz.Bu iradeyle 56 kiloyu göreceksiniz inşallah

72 kg ile başlayan diyet maceram bugün itibariyle 60kg olarak devam ediyor. Hedefim 56kg .. Boyum 161cm ve 38 yaşındayım. En son üniversite zamanlarında 55 dim. Sonra evlilik, doğum derken aldık başımızı gittik.
Annemin bir gün arkadan koca karı gibi gözüküyorsun demesi ile kedime geldim. Önce az yemeye çalışarak 3 kg verdim. Ama devamı gelmedi. sonra Ersoy Kurtköy hastanesine gittim ve listelere tam uyarak 3 ayda 12kg vermeyi başardım. (Kaçamak yapmadım mı tabi ki yaptım ama 1 çatal ile sınırlı) 42 bedenden 38 bedene düştüm. 36 bedene çok az kaldı diyebilirim. Olan benim gardıroba oldu tabii. Ama işin en keyifli kısmı da orası artık ,Yaşasın alışveriş!!. Gelelim diyete;

Kalkar kalkmaz 2 bardak su ve 2 kuru kayısı
Sabah: 1 dilim peynir, 1 dilim ekmek,1 yumurta,4-5 zeytin, yeşillik
Öğlen: 3 köfte kadar et veya balık veya tavuk,1 kepçe çorba veya 1 dilim ekmek+salata
Ara:6 badem veya fındık veya 2 ceviz
Akşam:6 kaşık sebze yemeği+1 kepçe çorba veya 1 dilim ekmek+salata+yoğurt
Ara: 1 meyve

Öğle akşam yer değiştirebilir.

Birde kilo vermemde bir durma olursa 1 haftalık detox diyeti yaptırdı.

4 gün boyunca

Öğlen: 3 köfte kadar et veya balık veya tavuk+salata
Ara: 1 Meyve
Akşam:3 köfte kadar et veya balık veya tavuk+salata
Ara:1 bardak süt

3 gün boyunca

Öğlen: salata 1 köfte kadar et veya tavuk veya balık veya peynir veya yumurta ilaveli
Ara: yoğurt
akşam: salata 1 köfte kadar et veya tavuk veya balık veya peynir veya yumurta ilaveli
Ara:2 meyve

tebrikler..bir süre sonra listeniz değişti mi? yoksa bu şekilde mi devam ettiniz?

X