Menopoz 2. Gebeliğim erken menapoz nasıl hamile kaldım kendi hikayem umutsuz olmayın lutfennn mucizelerim ....

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

erkenmenapoz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2023
6
6
43
Merhaba arkadaşlar benim hikayem 2. Çocuğu istememizle başladı ..ve karşıma erken menapoz çıktı 2 tane yumurtanın olduğu ve tüp bebek hemen yaptirmam gerektiğini söyledi doktorum .. tamam dedik denedik fakat folikuller boş çıktı olmadi .. sonrasında bir sürü ilaç yazdılar hiç birini almadım sadec soğan kürü ve testere dişli aslan pencesini kullandım.. 2. Ay kullanmaya başlayacaktım ki gebelik oluştu hemde ikiz gebelik 2 yumurtada tutmuş çok şükür mucizelerim şu an7 yasindalar şükürler olsun Rabbime ...umutsuz olmayın her şeyin hayırlısı rabbim isteyen tüm kadınlara nasip etsin... Erken menapoz la hala savasiyorum ateş basmaları vs. Şu ana da hayıt tohumu kullanıyorum biraz rahatlattı gibi hissediyorum...

Öncelikle verdiğiniz bilgi için çok tşkler. Allah size bağışlasın inşallah. Soğan kürünü nasıl kullandınız. Kaç gün devam ettiniz. Aynı aynı aymı hamile kaldınız. Biraz bilgi verirseniz sevinirim

Merhaba arkadaşlar benim hikayem 2. Çocuğu istememizle başladı ..ve karşıma erken menapoz çıktı 2 tane yumurtanın olduğu ve tüp bebek hemen yaptirmam gerektiğini söyledi doktorum .. tamam dedik denedik fakat folikuller boş çıktı olmadi .. sonrasında bir sürü ilaç yazdılar hiç birini almadım sadec soğan kürü ve testere dişli aslan pencesini kullandım.. 2. Ay kullanmaya başlayacaktım ki gebelik oluştu hemde ikiz gebelik 2 yumurtada tutmuş çok şükür mucizelerim şu an7 yasindalar şükürler olsun Rabbime ...umutsuz olmayın her şeyin hayırlısı rabbim isteyen tüm kadınlara nasip etsin... Erken menapoz la hala savasiyorum ateş basmaları vs. Şu ana da hayıt tohumu kullanıyorum biraz rahatlattı gibi hissediyorum...
Tüp bebek mi yaptınız kendiliğinden mi oldu hamilelik bide fsh vs amh kaçtı sizin bende çocuk ıstiyorum yumurta görünüyor dedi doktor bende testere dişli aslan pençesi vede türlü vitaminler d vitamini kullanıyorum vs vs bakalim iki ay oldu öğrendiğim hemen tedaviye basladim lütfen bilgi verin

X