2024 ikiz gebelik

Bugün randevum vardı gittim çok şükür bir sıkıntı çıkmadı ama dikkat et yine bir tanesinin eşi aşağıda lekelenmen olabilir dedi ağır kaldırmamamı söyledi . Bide dikkat et yuları çıkar dedi bakalım artık
Kesinlikle doktorunu dinle canım içini ferah tut. Geçmiş olsun😘

Merhabalar 🌹🌸 henüz 5+4 hamileyim . Doktor çoğul gebelik olabilir kesenin yanında bir kese daha görüyorum dedi . Haftaya çarşamba randevu verdi. Rica etsem ultrason görüntüme bakabilir misiniz .
Beta 2.5 katlıyor .

Eklentiler

• CEA381D9-691E-478B-B9FF-9632FAEA3C17.jpeg
    CEA381D9-691E-478B-B9FF-9632FAEA3C17.jpeg
    53,8 KB · Görüntüleme: 9
  • AA84690F-0288-4D0D-866E-11E0F36E47EB.jpeg
    AA84690F-0288-4D0D-866E-11E0F36E47EB.jpeg
    53,2 KB · Görüntüleme: 10
Merhabalar 🌹🌸 henüz 5+4 hamileyim . Doktor çoğul gebelik olabilir kesenin yanında bir kese daha görüyorum dedi . Haftaya çarşamba randevu verdi. Rica etsem ultrason görüntüme bakabilir misiniz .
Beta 2.5 katlıyor .
Evet alt üst iki kese görünüyor ama net bir şey diyemeyiz bir dahaki randevunuzda netleşir. Benim başta tek kese göründü ikincisi sonradan çıktı. Sizinde zamanla netleşir inşallah

Evet alt üst iki kese görünüyor ama net bir şey diyemeyiz bir dahaki randevunuzda netleşir. Benim başta tek kese göründü ikincisi sonradan çıktı. Sizinde zamanla netleşir inşallah
Ben de öyle iki kese görüyorum doktor da öyle defi ama ailede hiç ikiz yok bizim sizce mümkün mü yine de 🌹

Ben de öyle iki kese görüyorum doktor da öyle defi ama ailede hiç ikiz yok bizim sizce mümkün mü yine de 🌹
Neden olmasın daha büyüklerinizde olabilir yani benimde annemin anneannesi ve annemin teyzesinde var çok yakın değil ama Allah nasip ederse oluyor

Evet alt üst iki kese görünüyor ama net bir şey diyemeyiz bir dahaki randevunuzda netleşir. Benim başta tek kese göründü ikincisi sonradan çıktı. Sizinde zamanla
Neden olmasın daha büyüklerinizde olabilir yani benimde annemin anneannesi ve annemin teyzesinde var çok yakın değil ama Allah nasip ederse oluyor
Rabbim hangisi sağlıklı ise onu nasip etsin tek dileğim bu 🧡🧿🙏🏻 hepimize kolay sağlıklı gebelik nasip etsin inşallah

X