2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım merhaba kaç haftalıksin acaba bende ikiz gebeyim ama bana hiç böyle bişey demedi doktorum
Canım 12+3 üm doktor muayene etti hiçbir sıkıntı yok dikişlik bir durumun yok dedi rahim boyu uzunluğu 5 cm ve üzeri olması gerekiyormuş benim 6 çıktı çok şükür ama ikiz gebelikte kesinlikle kontrol ettirilmeliymiş

Kizlaaarrrr merhaba şimdi girdim yazışmaları okudum 🤭🤭 bizimde bugün randevumuz vardı doktorumuz bi sıkıntı görülmüyor gayet sagliklilar dedi ve bi tanesinin kız olduğunu ama net değil dedi 🥰🥰 digeride net değil ama oda kız gibi dedi bizede fetal dna dedi yarın gelip kan örneği alacaklar evden 15 gün sonra çıkar dediler evet galiba mart kız ayı 🥰🥰🧿🧿
Kızlar benim de pazartesi belli oldu benim doktorum burada tahminleriyle ünlüdür yanıldığı nadirdir bir kız bir erkek eminim dedi inşallah fetal dna için kan verdim pazartesi eurofins e inşallah güzel çıkar hepimizin sonuçları sağlıkl gelir bebişlerimiz 🧿🧿🧿🧿

Ben her kontrole gitmede gitmem de bakıyor drum gayet iyi dedi ama bana ilginç gelen gebeliğin çok erken haftalarında bunu söylemeleri salı günü kontrolüm var inşallah o zaman iyice detaylıca sorucam
Kuzum her gitmende doktorun vajinal muayene mi yapıyor yanlış mı anladım yapmaması lazım çünkü artık önemli bir şey olmadıkça.. bir de bu rahim ağzı yetmezliği 12. Ve 14. Haftalarda gebeliğin erken dönemlerinde kontrol ediliyor sonradan dikiş atılması çok daha zormuş çünkü ama tabi yine ilerleyen dönemlerde de yaşanabiliyormuş acil dikiş atılabiliyor serklaj diyorlar bildiğim kadarıyla inşallah hiçbirimizde gerek olmaz zaten çok uğraşıyoruz🙏🏻🧿🥰 benim doktorum çoğunlunkla ikizlerde ben çok dikkat ediyorum dedi açılma olmaması önemli dedi neyse ki şükür şimdilik her şey yolunda🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿

X