2024 MAYIS ANNE ADAYLARII

evet ikiz ihtimali yüksek diye biliyorum ama bunu belirtmek mi gerekiyor doktora :)
Çoğu doktor etik veya yasal değil diyerek cinsiyet belirtmiyor ama döllenen her yumurtanın cinsiyeti belli oluyor doktorunuz yumurtalar döllendikten sonra işte 2 erkek 1 kız yumurtamız var falan diyebilir ona göre kız veya erkek yerleştirebilir listeye ama tabiki hepsi kabul etmiyor bunu

Çoğu doktor etik veya yasal değil diyerek cinsiyet belirtmiyor ama döllenen her yumurtanın cinsiyeti belli oluyor doktorunuz yumurtalar döllendikten sonra işte 2 erkek 1 kız yumurtamız var falan diyebilir ona göre kız veya erkek yerleştirebilir listeye ama tabiki hepsi kabul etmiyor bunu
cinsiyet için değil de ikiz olması için doktora söylemek mi gerekiyor peki niyetimizi

aaa o zaman doktor mu belirliyor cinsiyetii

kurum için bana hangisini tavsiye edersin ?
yani bilmiyorsun buradakileri ama kurum da önemli değil mi ?
bir de tüp bebek sürecinde ne tavsiye edersin ? neye dikkat etmeli ney olumlu yada olumsuz etkiler gibi ..
Kurum değil önemli olam doktorun bence kurum ne kadar iyi olursa olsun iş doktorun becerisinde bitiyor tüp bebek sürecinde en önemli şey moralini iyi tutmak ve bol bol dinlenmek eğer çalışıyorsan mutlaka dinlenmeye çalış

kurum için bana hangisini tavsiye edersin ?
yani bilmiyorsun buradakileri ama kurum da önemli değil mi ?
bir de tüp bebek sürecinde ne tavsiye edersin ? neye dikkat etmeli ney olumlu yada olumsuz etkiler gibi ..
Evet bahçeci çok adı duyulmuş ama sonuçta sana işlemi oradaki bir doktor uygulayacak doktoru mutlaka araştır internetten yorumlara bak şikayet var bu açıdan çok iyi bir de Google yorumlara çok iyi bak orda hiçbir firma yorum silemiyor orda yazanlar doğru oluyor

Kurum değil önemli olam doktorun bence kurum ne kadar iyi olursa olsun iş doktorun becerisinde bitiyor tüp bebek sürecinde en önemli şey moralini iyi tutmak ve bol bol dinlenmek eğer çalışıyorsan mutlaka dinlenmeye çalış
çalışıyorum ama masa başı. fiziki değil ama yorucu yine de.
teşekkür ederim tavsiyeler için

Evet bahçeci çok adı duyulmuş ama sonuçta sana işlemi oradaki bir doktor uygulayacak doktoru mutlaka araştır internetten yorumlara bak şikayet var bu açıdan çok iyi bir de Google yorumlara çok iyi bak orda hiçbir firma yorum silemiyor orda yazanlar doğru oluyor
aynen canım öyle yapıyorum ben
iki tane doktor var ön görüşme yapıp artık içime hangisi sinerse ona göre karar vereceğim

Merhabalar herkese bende 4 yıllık evliyim hic bir şekilde gebelik yaşamadım ileri derece pco var kilo var ama baska bir sorunumuz yok şükür bu hafta femaraya basladim bakalim 5 gun içip gideceğim ilk defa bir destek aliyorum insallah Hersey hepimiz icin iyi olur 😊

Merhabalar herkese bende 4 yıllık evliyim hic bir şekilde gebelik yaşamadım ileri derece pco var kilo var ama baska bir sorunumuz yok şükür bu hafta femaraya basladim bakalim 5 gun içip gideceğim ilk defa bir destek aliyorum insallah Hersey hepimiz icin iyi olur 😊
aa çok sevindim canım, inşallah hepimizin tutar :)
ilk defa destek alacağın için olur diye düşünüyorum
senin aşılama sanırım ?
hangi doktora gidiyorsun ?

Yok aşılama degil Suanlik yumurtaliklari büyütmeye çalışyor doktorum istanbul kosuyolu Medipol mine hanıma gidiyorum Bakalim neler bekliyor beni heyecanliyim 😂
aa çok sevindim canım, inşallah hepimizin tutar :)
ilk defa destek alacağın için olur diye düşünüyorum
senin aşılama sanırım ?
hangi doktora gidiyorsun ?

Yok aşılama degil Suanlik yumurtaliklari büyütmeye çalışyor doktorum istanbul kosuyolu Medipol mine hanıma gidiyorum Bakalim neler bekliyor beni heyecanliyim 😂
inşallah her şey istediğin gibi olur,
heyecanını kaybetme, hep olumlu düşün, bunun bize çok faydası olacaktır.
süreç hakkında bilgilendirme yapar mısın :)

2024 MAYIS ayında hamiş olduğunu öğrenenler, hamilelik planlayanlar, tüp bebek yaptıacaklar herkess burayaa...

toplanalım bakalım kim ne durumda :-)
Merhaba arkadaşlar benim bugun 13.günüm test bu şelikde gebelik var mı sizce bilen açıklayabilir mi

Eklentiler

• IMG_20240515_073556.jpg
    IMG_20240515_073556.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 6
X