2551 hcg ile kesem görünmüyor

Artış beta değeri gebeliğin sağlıklı gelişim gösterip göstermediğini tespit etmek için var. Bence kese ile alakası yok ben ilk 6. Haftam da gittim doktora kese göründü ama çok küçüktü belki daha önce gitsem göremezdim. Kalp atışı duyamadım mesela 7. Haftada duymuştum. Beta değerine göre gayet sağlıklı. Sakince bekleyin bir sonraki randevuyu veya daha donanımlı bir hastaneye gidip görünün imkan varsa bana 6 haftalıkken ilk doktorum kalp duyamayız dedi zaten geriden geliyorsun 5 sin sonra ki hafta bi gittim Acıbadem’e adam baktı gayette kendi haftadasın kalp atışı da çok güzel duyuldu
Evet cok dogru soyluyorsunuz bende daha donanimli bir hastaneye gittim direk görduk şükür doktor güldü birde bunu nasil gorememis meslektasim bosa panik yaptirmis size diye

Merhaba benim değerim 6409 ken görülmedi iki gün sonra gidince gördüm karından muayene ile öyle kolay görünmüyormuş korkmanıza gerek yok
Evet olabiliyormus dogru soyluyorsunuz ama bugun dha donanimli bir hastaneye gittim duramadim korkudan panik yaptirdiklari icin orada doktor bey dorek gordu kesemi icim rahatladi gerisi allahtan artik insan önce kendi canı tehlikede olunca onu dusunuyormus bir evladim dha var cnku smdi gerisi allahtan artik saglikli ilerler rabbim nasip ederse

Arkadaşlar merhaba regl günü kan verdim değerim 230 du 2 gün sonra tekrar verdim 791 çıktı 2 gün daha geçti yani bugün tekrar verdim 2551 çıktı 4+2 gozukuyor hamileligim kese gözükür diye bir umutla doktora gittim kesem gözükmedi artışlar 3 4 kat ilerliyor dış gebelikten korkuyorum 1000 degerden sonra gozukur kese diyorlar ne bir kanama ne bir leke hicbir belirtim yok kafayi yemek uzereyim doktordanda hic memnun kalmadim sordugum.hicbirseyi cevaplamadi deger 8 10 bin olsun ozaman anlariz gibi sacma sapan bir laf etti 3 4 gun sonra gel bakalm dedi dis gebelikse belki tupum patliycak bu nasil bir cevap yarin direk baska doktora gidecegim acaba ultrason cihazi kaliteli degilmiydi anlayamadim basina gelen var mi 😭
Canim tupde bile olsa tup patlamaz boyle kisa surede merak etme. Doktorunun yanaşmasi doğru. Bu gibi şupeli durumlarda kani ve ultrasonu tekrarlamakdan başka seçenek yok. Sonraki kontrolunde neyin ne olduğu bilinir. InsaAllah sağlikli gebelikdir

Canim tupde bile olsa tup patlamaz boyle kisa surede merak etme. Doktorunun yanaşmasi doğru. Bu gibi şupeli durumlarda kani ve ultrasonu tekrarlamakdan başka seçenek yok. Sonraki kontrolunde neyin ne olduğu bilinir. InsaAllah sağlikli gebelikdir
Dün baska bir doktora gittim keseyi görduk çok sükür ultrason kalitesi saniyorum ki etkiledi

X