3.gün embriyosu 11.gün

Veziir

Aman be herkes herşeye nane 😒
Pro Üye
17 Nisan 2021
3.681
3.306
Selam kızlar 3.gün embriyosu transferin 11.günü kan verdim beta 12.30 progesteron da 20 çıktı.
Kasıklarıma sancı giriyor göğüslerim hassas. Bu değere normalde sevinirdim ama ben 26 ocakta yani 7 gün önce ovitrelle vuruldum onun da etkisi olabilir diye 🥺 Böyle bir durumla karşılaşan var mı? Birde progesteron değerinin burdaki rolü ne?

Birde dün ve bu sabah evde test yaptım üstteki bu sabah yaptığım test alttaki dün akşam üstü su tüketimine dikkat etmeden yaptığım test

Eklentiler

• 20240202_100401.jpg
    20240202_100401.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 125
Progesteron hormonu rahim duvarını kalınlaştırıyor. Kalınlaşarak bebeği tutmaya çalışıyor. Bebek sağlıksız ise zaten o duvardan düşüp gidiyor, çünkü vücut anlayıp atıyor.

Ovitrelle betayı etkileyen çatlatma iğnesi. Genelde 14. Gün testi yap derler. 11. Gün erken. İnşallah artar değerin. 2 günde bir değerin %60 artması lazım. 3000 üzerine çıkınca da kese görülebilir.
Çizgiyi görüyorum. Net. Fakat Ovitrelle etkisi mi diye Dr un söylediği günü beklemelisin. Ben aşılama yaptırdığımda Ovitrelle etkisi ile 2. Çizgiyi görüp heyecanlanmıştım değilmiş. Tüp bebekle nasip oldu. Allah size de sağlıkla kavuşma nasip etsin.

Progesteron hormonu rahim duvarını kalınlaştırıyor. Kalınlaşarak bebeği tutmaya çalışıyor. Bebek sağlıksız ise zaten o duvardan düşüp gidiyor, çünkü vücut anlayıp atıyor.

Ovitrelle betayı etkileyen çatlatma iğnesi. Genelde 14. Gün testi yap derler. 11. Gün erken. İnşallah artar değerin. 2 günde bir değerin %60 artması lazım. 3000 üzerine çıkınca da kese görülebilir.
Çizgiyi görüyorum. Net. Fakat Ovitrelle etkisi mi diye Dr un söylediği günü beklemelisin. Ben aşılama yaptırdığımda Ovitrelle etkisi ile 2. Çizgiyi görüp heyecanlanmıştım değilmiş. Tüp bebekle nasip oldu. Allah size de sağlıkla kavuşma nasip etsin.
Doktorumun dediği test günü pazartesi günü. Yani ovitrellenin 10.gününde test yapacaktık normalde. Hayırlısı bakalım tekrar kan verdiğimde netleşir heralde

X