Aşılama 3 gun once asilama oldum tecrubelerinizi paylasir misiniz kizlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Benim 11. Günüm test versem mu diye düşüyorum ama korkuyorum

Hiç akıntım yok, regl olmuşum gibi his geliyor lavaboya gidiyorum yok. Çarşambayı iple çekiyorum. İnşallah regl olmazsam kan vericemm.
Şuan durdu regl sancısı, arada geliyor

Yarın test günüm çok heyecanlıyım ama umutsuzum gibi 🙄

Hiç akıntım yok, regl olmuşum gibi his geliyor lavaboya gidiyorum yok. Çarşambayı iple çekiyorum. İnşallah regl olmazsam kan vericemm.
Şuan durdu regl sancısı, arada geliyor
Kuzucum aşılama sonrası sancın şişkinliği oldumu benim 6 gün oldu karnımda halen baskı var 🥺 şiştim bayada 🥺normal mi bende bi terslik mi var anlamıyorum

Kuzucum aşılama sonrası sancın şişkinliği oldumu benim 6 gün oldu karnımda halen baskı var 🥺 şiştim bayada 🥺normal mi bende bi terslik mi var anlamıyorum
Kuzucum ben son ilacı kullanana kadar karnım şiş göğüslerimde ağrı kasıklarım da batma oldu ama sonra tak diye bütün ağrılar bitti sonra da adet oldum 🙈
İnşallah senin tutmuştur kuzum aşılama baya şans meselesi bence pozitif gören çok az, ama neden olmasın ki diye düşündüm olmadı malesef benim

Kuzucum ben son ilacı kullanana kadar karnım şiş göğüslerimde ağrı kasıklarım da batma oldu ama sonra tak diye bütün ağrılar bitti sonra da adet oldum 🙈
İnşallah senin tutmuştur kuzum aşılama baya şans meselesi bence pozitif gören çok az, ama neden olmasın ki diye düşündüm olmadı malesef benim
Tabi doğru söylüyorsun çok şans meselesi aşılama sende ümidini kaybetme bi dahaki aya nasipse olur canım benim Rabbimin bi bildiği vardır

Tabi doğru söylüyorsun çok şans meselesi aşılama sende ümidini kaybetme bi dahaki aya nasipse olur canım benim Rabbimin bi bildiği vardır
Hayırlısı artık kuzum uğraşıp duruyoruz bakalım ne zaman neyde sonuç alacağızz

Herkese merhaba arkadaşlar bugün aşılamamın 3. Günü karnım aşırı şiş ve gergin hissediyorum ve hafif hafif kasiklarimda agri var hareket halindeyken kasiklarimda gerginlik hafif agri oluyor gibi tam olarak tarif edemiyorum kan testi yapmama 9 gün kaldı çok heyecanlıyım tecrübelerinizi benimle paylaşır mısınız 🥰
Öncelikle kendine dikkat etmen gerekiyor her konuda hareketlerin yiyeceklerin bende 20 martta yaptırdım 4 mayısta kontrolüm var. Heyecanla bekliyorum.Dün 11. Gündü evde idrar testi yaptım tek çizgi çıktı biraz canım sıkıldı ama bekliyoruz. Bakalım

Merhaba bende bugün sabah aşılama oldum..karnında ağrı hafif ve özel bölgede...ilişki önerdi ama olmasa sorun olur mu ki...

Merhaba ben de dün sabah aşılama oldum..karnında bı baskı ağrı var normal mi ki..birde işlem yapıldı yarım saat yattım...eve gelecem diye yürümem icap etti ..eve gelince çamaşırında az ıslaklık vardı.akintimidr nedir pinpirikli oldum

X