36 haftalık hamilelik ve covit-19

Kbraylmsz

Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2019
25
11
28
Merhaba arkadaşlar
36 haftalık hamileyim
Pazartesi günü covit-19 testimin pozitif olduğunu öğrendim. Pazartesi günü ateş halsizlik çok fazlaydı. 3 tane serum yiyerek toparladım.
perşembe günüde koku ve tatı tamamen kaybettim
çoçuk için endişeleniyorum ve çok üzülüyorum 😔
Kan pırtılaşması yaptığı için doktorum kan sulandırıcı iğne verdi ayrıca C vitamini kapsül verdi
Başka ilaç kullanamıyorum
Bana önerebilceğiniz bişi varmı ?
şimdiden çok teşekkür ederim 🙏🏻

çok geçmiş olsun canım en başta lütfen stresten uzak dur bu herşeyden etkili emin ol sağsalim alırsın inşalah bebeğini kucağına kendini sıcak tut ıhlamur iç bol bol dinlen sağlıklı doğumlar dilerim şimdiden

Merhaba arkadaşlar
36 haftalık hamileyim
Pazartesi günü covit-19 testimin pozitif olduğunu öğrendim. Pazartesi günü ateş halsizlik çok fazlaydı. 3 tane serum yiyerek toparladım.
perşembe günüde koku ve tatı tamamen kaybettim
çoçuk için endişeleniyorum ve çok üzülüyorum 😔
Kan pırtılaşması yaptığı için doktorum kan sulandırıcı iğne verdi ayrıca C vitamini kapsül verdi
Başka ilaç kullanamıyorum
Bana önerebilceğiniz bişi varmı ?
şimdiden çok teşekkür ederim 🙏🏻
Arkadasim da sizin gibiydi hatta o daha daha kotu olmuştu hastanelere gitti yatislar falan ama suan tas gibi dogurdu hemde normal bebekte iyi kendi de masallah hiç üzülme canım.

Arkadasim da sizin gibiydi hatta o daha daha kotu olmuştu hastanelere gitti yatislar falan ama suan tas gibi dogurdu hemde normal bebekte iyi kendi de masallah hiç üzülme canım.
Çok teşekkür ederim moral verdiğiniz için Allah razı olsun 🙏🏻Çok üzülüyorum doğuma kısa bir süre kaldı çoçuk nasıl o etkileniyormu bilmiyorum aklım hep onda 😔 Allah düşmanımın başına vermesin böyle bir hastalık çok zormuş 😔 arkadaşınız kaçıncı haftada normal doğum yaptı

Çok teşekkür ederim moral verdiğiniz için Allah razı olsun 🙏🏻Çok üzülüyorum doğuma kısa bir süre kaldı çoçuk nasıl o etkileniyormu bilmiyorum aklım hep onda 😔 Allah düşmanımın başına vermesin böyle bir hastalık çok zormuş 😔 arkadaşınız kaçıncı haftada normal doğum yaptı
Canim o hastalığın mormoru döneminde herkezi öldürdüğü dönemde arkadasim oldu bebegi de kendi de gayet iyi dogurdu hiç de bise olmadi

Ay vallahi içime su serpildi
İnşlallah bizde Allah’ın izniyle atlatılacaz 🙏🏻
güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim ☺️

çok geçmiş olsun canım en başta lütfen stresten uzak dur bu herşeyden etkili emin ol sağsalim alırsın inşalah bebeğini kucağına kendini sıcak tut ıhlamur iç bol bol dinlen sağlıklı doğumlar dilerim şimdiden
Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için 🙏🏻 İnşallah şu karantinam bittikten sonra doğum yaparım tek düşüncem bebeğim 😔

Çok geçmiş olsun. İnşallah bir problem yaratmaz hastalık ne size ne de bebeğinize. Aşı olmuş muydunuz?
Çok teşekkür ederim 🙏🏻 İnşallah yaratmaz doktorumuz bir problem olmayacağını söyledi aslında şanslı olduğunu antikorla doğacak dedi . İnşallah Allah’ın izni ile bişi olmaz kurtuluruz.
aşıyı doktorumuz sinovac önermişti fakat doğuma 2 ay var kendimi korurum diye vurulmamıştım bebeğe zararı olmasın diye hemde biontech vurulmak istiyordum koruyuculuğu yüksek diye o yüzden doğumdan sonraya ertelemiştim. Bilsem kovit olcagımı kesinlikle vurulurdum. Aşı olmadığım içinde evden dışarı mümkün olduğunca çıkmıyordum herşeye çok dikkat ediyordum ama yakalandım. İnşallah atlatılacaz bugün 7. Günüm 😔

X