6.gün embriyosu ile hamile kalanlar ya da 6.gün embriyosu transferi olacaklar buraya 🌸

Hpnz

Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2023
446
411
33
Kızlar merhaba. İki tane dondurulmuş embriyom var ve birisi 3.gün birisi de 6. Gün iyi kaliteli. Hemşire yüksek ihtimalle 6. Gün transfer edilir bu sefer dedi. 18 inde kontrolüm var. Bu arada ben ilk denememde taze çift embriyo transferi ile hamile kaldım. Bir tanesi tutundu, şuan bebeğim 1,5 yaşında. Darısı isteyen herkese inşallah 🙏🏻 😊 şimdi 6. Gün embriyosu ile hamile kalan var mı, kaçıncı günde pozitifi gördünüz ya da 6. Gün transferi olacak olan var mı ? Eğer varsa gelin beraber takip edelim aşamalarımızı 🤗 tecrübelerimizi paylaşalımm 🌸🥰

Benimde 6.gün transferim gerçekleşti 2 adet 4bb 4bc kaliteleri bugun 5.günüm beklemedeyim

Benimde 6.gün transferim gerçekleşti 2 adet 4bb 4bc kaliteleri bugun 5.günüm beklemedeyim
Yaaa öyle mi 🌸 hayırlı haberlerle inşallah 🙏🏻 mutlaka yazın sonucu olur mu 🥰 inşallah sıkıca tutunurlar 🤗 belirtiniz var mı ? Neler yapıyorsunuz şuan bu süreçte

Benim 2 ay önce düşügüm oldu 3bb 5.gün embriosuydu.migde bulantısı ve bel ağrısıyla idrar testinde ögrendim onu.şimdi bel ağrısı yine var miğdemde bi garip ama pskolojikte olabilir diyorum.pazartesi idrar testi yapmayı düşünüyorum.halsizlik yorgunluk ve bel ağrısı :) bakalım Allahım nasip edecekmi

Sonucunu mutlaka paylaşırım 🙏 özellikle yaptıgım birşey yok sadece ilaçlarımı dikkatli alıyorum atlamamak lazım

Benim 2 ay önce düşügüm oldu 3bb 5.gün embriosuydu.migde bulantısı ve bel ağrısıyla idrar testinde ögrendim onu.şimdi bel ağrısı yine var miğdemde bi garip ama pskolojikte olabilir diyorum.pazartesi idrar testi yapmayı düşünüyorum.halsizlik yorgunluk ve bel ağrısı :) bakalım Allahım nasip edecekmi
Evet belirti aramamak gerekiyor aslında çünkü belirtisiz kalanda var. Ve ilaçlarda etki edebiliyor. Senin çook az kalmış çook heyecanlı 🤗 6. Gün embriyosu olduğu için pazartesi kanda çıkar 🤩 testte de çıkar, erken gebelik testinde. İnşallah bu kez sana sıkı sıkı tutunurlar. Hayırlı haberlerle inşallah 🙏🏻

Benim çikolata kistim var ama bunuda belirtiyim bakalım hocayla histereskopi kararı aldık şimdi

Selamlar sonucum negatif güncellemek istedim
Hayırlısı olsun canım üzüldüm 🙁 en kısa zamanda rabbim kucağını doldursun inşallah 🙏🏻 demek ki zamanı değildi. Benimde 6. Gün embriyosu çözdürülünce bozulma meydana geldi. O yüzden 3. Gün embriyosunu transfer ettiler 🤷🏼‍♀️ 6. Gün embriyo transferi olamadım yani

embrio çözülürken bozulma artık cok zor diye biliyorum o yüzden sormak istedim 🙏 haydi bakalım güzel haberlerini bekliyorumm

embrio çözülürken bozulma artık cok zor diye biliyorum o yüzden sormak istedim 🙏 haydi bakalım güzel haberlerini bekliyorumm
Aynen canım bende şaşırdım, hiç beklemiyordum bozulmasını. Normalde çözdürdüğümüz zaman açılma bekleriz ama açılma olmadı dedi, kalitesi düştüğü için de o iptal olmuş oldu. Neyse vardır elbet bir hayır 🤷🏼‍♀️ benm ilk gebeliğimde de 3.gün embriyo transferi olmuştum pozitif sonuçlanmıştı, doğum yaptım rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah canım 🙏🏻 bu kalan son embriyomuz ve kardeş için deneme yapmak istedik. Eğer olmazsa tek çocuk kalmış olacak, çünkü tekrardan yapmayacağım. İnşallah hayırlıysa nasip olsun balım. İnşallah seninde tez zamanda dolar kucağın 🌸🤲🏻

Aynen canım bende şaşırdım, hiç beklemiyordum bozulmasını. Normalde çözdürdüğümüz zaman açılma bekleriz ama açılma olmadı dedi, kalitesi düştüğü için de o iptal olmuş oldu. Neyse vardır elbet bir hayır 🤷🏼‍♀️ benm ilk gebeliğimde de 3.gün embriyo transferi olmuştum pozitif sonuçlanmıştı, doğum yaptım rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah canım 🙏🏻 bu kalan son embriyomuz ve kardeş için deneme yapmak istedik. Eğer olmazsa tek çocuk kalmış olacak, çünkü tekrardan yapmayacağım. İnşallah hayırlıysa nasip olsun balım. İnşallah seninde tez zamanda dolar kucağın 🌸🤲🏻
Merhaba denk geldi konunuz noldu acaba sonucunuz ?

Taze transfer mi oldun birde yumurta toplama gününü hesaba kattın mı acaba banada 6. Gün embriyosu transfer edilecek sanırım ama biraz endişeliyim bilgi verir misiniz

X