Adet tarihimden 5 gün önce leke geldi

Maalesef ben bugün adet oldum hakkımızda hayırlısı canım inşallah sen mutlu haberi alırsın

Adetim bir kaç döngü de geciktiğinde hemen yapardım test. Açıkçası biraz zor zamanlar geçirdim. Aşılama vs. Toplum baskısını ve büzemediğimiz ağızlarını bahsetmiyorum bile.. 😔 Ek olarak çikolata kistim de var. Bir keresinde muayene olduğum farklı öneriyle gittiğim bir doktor beni direkt tüp bebeğe yönlendirmişti. Tabi elbette kötü birşey değil ama bazı şeyler aşamalı ilerlemelidir. Beni biraz şoka soktu ve sağolsun üstüme toprak attı diyebilirim. Ben ondan sonra yine sürekli adını duyduğum bir doktora gittim ve beni başta psikolojik olarak çok rahatlattı. Aşamalı ilerledi. Her soruma bir cevap verdi beni tatmin etsin, etmesin. Sonra 2 defa aşılama denedik. Olmadı. Eşimde varikosel başlangıcı var. Spermleri etkiliyor hareketsiz sayısında artış görülüyor. Herley üst üste geldi. Yıkımlar gönül kırgınlıkları vs vs. Ve sonra ben dedim ki rabbim veren de sensin alanda tamamen teslimiyet yaptım. Dualar ettim Meryem sureleri okudum. Okuttum.. sadece dedim ki rabbim biz eksiğiz sen bizi tamamla.. Sen hayırla sağlıkla nasip et bize hayırlı bildiğin zamanda 🤲🏼 şimdi de bu durumdayım ve test yapamıyorum. Elim gitmiyor. Rabbim verdiyse ben onu zaten er yada geç öğreneceğim 🥰🥰❤️❤️❤️
Ne güzel dusunmussunuz ❤️

Ne güzel dusunmussunuz ❤️
Merhaba, boğaz enfeksiyonu için acile doktora gittim ilaç vereceklerini söylediler. Gebelik olabilir günüm geçti diyerek anlattım durumu. Kan tahlili yapıldı sonuç negatif çıktı. Hayırlısı rabbimin izniyle zamanı değilmiş demek ki 🙏🏼 Sadece merak ettiğim neden bu ay böyle oldu normal kanamam regl olmadığı önümüzdeki reglide aynısı benzeri olur ise kadın doğuma gideceğim

Ay çok merak ettim hala test yapmadınız mı?
Ay çok merak ettim hala test yapmadınız mı?
Merhaba, boğaz enfeksiyonu için acile doktora gittim ilaç vereceklerini söylediler. Gebelik olabilir günüm geçti diyerek anlattım durumu. Kan tahlili yapıldı sonuç negatif çıktı. Hayırlısı rabbimin izniyle zamanı değilmiş demek ki 🙏🏼 Sadece merak ettiğim neden bu ay böyle oldu normal kanamam regl olmadığı önümüzdeki reglide aynısı benzeri olur ise kadın doğuma gideceğim

Merhaba benimde 5 gün öncesinde sarı ve azıcık kanlı akıntı geldi peçeteye bir daha da gelmedi. Bat pazar ve ya pazartesi. Bugün prodoctor erken gebelik testi yaptım öğlen negatif tabi ki. Beklemek çok zor gerçekten. Stres yapmayın diyorlar ama insanın elinde değil sürekli buradaki yorumları okuyorum. Bir de yerleşme kanaması kuru mu olur sadece ? Bilginiz var mı?

X