Adete 8 gün kala geçmeyen bel ağrısı hamilelik belirtisi mi

Kızlar merhaba, kan testi verdim, e-nabizda beta hcg <2 olarak görünüyor ama tam ne kadar olduğu görünmüyor. Nasıl görebilirim? Bir de regle 6-7 gün kala sonuc bu. Testi tekrarlamali mıyım?
Bence adet gecikince idrarda yap sonrasında kan ver ikinci çizgiyi görünce bende senin gibi erken davranıp verdim 0 çıktı ve benimki daha büyük saçmalık 10 gün kala verdim insan üzülüyor ister istemez

Merhabalar, bu ay yumurtlama günümü ovulasyon testi ile takip ettim 20 21 ve 22 nisan tarihleri koyuydu. Öncesinde ve sonrasında ikinci çizgi silikti ama ben hepsini değerlendirdim. Adet tarihime şuanda 8 gün var ama dünden beridir belim çok ağrıyor ayakta duramıyorum. Hiçbir iş yapamıyorum. Dün değil önceki gün ovulasyon testim negatifti ben yumurtlama dönemi bitti sandım ama dün belim çok ağrıyınca tekrar ovulasyon testi yaptım ve ikinci çizgi çikti ama aşırı koyu değildi. Akıntım da var. İkinci defa mi yumurtlama oldu yoksa hasta mıyım, gebelik belirtisi ise 8 gün önceden başlar mı bel ağrısı bilmiyorum. Kafam çok karışık ve hala aşırı bel ağrısı çekiyorum. Tecrübeli arkadaşlarım bana bir fikir verin lütfen 🙏
Bu ay benimde 7-8 gün öndeden belim ağrıyordu. Reglime 1 gün kala test yaptım silik çizgiydi. 4 gün sonra tekrar yaptığımda kıpkırmızı iki çizgi. Ve hala belim ağrıyor daha doktora gitmedim

X