Adete beş gün kala gebelik testi

1 ya da 2 gün var ama 3-4 gündür ara ara regl olcam sanıyorum ağrı oluyor sonra hiçbir şey yokmuş gibi geçiyor . Öncekğ gece bel ağdısı kasık ağrısı sabaha regl olcam sandım sanah sapasağlamdım. Dün akşamda kasık ağrısı regl oluyorum diye üzüldüm sabah uyandım sapasağlamım. Hiçbir şey anlamadım
aynı durumu bende yaşıyorum

aynı durumu bende yaşıyorum
Aslında bende normalde de regl öncesi bu yaşanır bir kaç gün belirti olur sonra regl olurum. Bu kez tek farkı hiç lekelenme yok. Normalde kasık ağrım 3-4 gün önceden başlar ama onunla beraber lekelenme de olur bir kaç gün boyunca. Bu kez hiç yok o biraz umutlandırıyor beni. Ağrıda mesela bugün sabahtan bu yana hiç kasık ağrım yok. Din akşam ve önceki akşam vardı

Aslında bende normalde de regl öncesi bu yaşanır bir kaç gün belirti olur sonra regl olurum. Bu kez tek farkı hiç lekelenme yok. Normalde kasık ağrım 3-4 gün önceden başlar ama onunla beraber lekelenme de olur bir kaç gün boyunca. Bu kez hiç yok o biraz umutlandırıyor beni. Ağrıda mesela bugün sabahtan bu yana hiç kasık ağrım yok. Din akşam ve önceki akşam vardı
göğüste hassasiyet var mı? bnde o da var dokununca acıyor yarın adet günüm bakalım olmazsam cumartesi test yapacağım

göğüste hassasiyet var mı? bnde o da var dokununca acıyor yarın adet günüm bakalım olmazsam cumartesi test yapacağım
Bende ctesi yapmayı düşünüyorum sabahtan :) inşallah regl olmayız amin :) göğüs hassasiyetim son 5 gündür vardı ama göğüs ucu değil göğsün kenarları hatta epey vardı. Ama ne olduysa bu sabah uyandığımda hem şişliği inmişti hem sızlama azalmıştı . Anlam veremedim

Bende ctesi yapmayı düşünüyorum sabahtan :) inşallah regl olmayız amin :) göğüs hassasiyetim son 5 gündür vardı ama göğüs ucu değil göğsün kenarları hatta epey vardı. Ama ne olduysa bu sabah uyandığımda hem şişliği inmişti hem sızlama azalmıştı . Anlam veremedim
inşallah cnm ya çok dua ediyorum

Merhaba ben daha öncede çok belirti yaşadım psikolojikti sanırım . Bu ay da sadece göğüslerim baya hassasdı ve damarlarım gözüküyordu .Onun dışında hiç bir şey yoktu. Adetime 5 gün vardı ümitli değildim ama bi test yapayım dedim kaset test yaptım pozitif çıktı sabah tekrarladım belki test yanlıştır diye. O da pozitif çıktı sonra hemen hastaneye gittim beta hcg 200 çıktı yarın da tekrar kontrole gideceğim yükselecek mi diye iki gün e bi iki katına çıkması lazımmış 🙏🏻
Bende adetime 5 gün kala verdim 24 çıktı yarın tekrar vereceğim değerin görünce benim ki çok az geldi bana

Merhabalar 9 aylık evliyim gebe kalamıyordum demin test yaptım adete beş gün var . Yorumlar mısınız tecrübeli arkadaşlar. Yarın kan testine gideceğim
Yani bilmiyorum belki test ye yanılma payı vardır.
Hayırlı olsun öncelikle. 9 aydır deneyip olmamış ya bu aylar içinde tedavi veya kendi kendinize bitkisel birşeyler denediniz mi? Bir sorun var mıydı ya da? Bende 3 aydır deniyorum olmadı

Hayırlı olsun öncelikle. 9 aydır deneyip olmamış ya bu aylar içinde tedavi veya kendi kendinize bitkisel birşeyler denediniz mi? Bir sorun var mıydı ya da? Bende 3 aydır deniyorum olmadı
Merhaba yok hiç bir şey yapmadık sadece hormonlarıma baktırmıştım ilk evlendiğim sıralar . 9. Ayda kendiliğinden oluştu Şuan 5 haftalık hamileyim☺️eğer bir sene içinde olmasaydı doktora giderdik muhakkak. Siz üç aydır deniyormuşsunuz daha erken eğer bi sağlık problemi yoksa kendiliğinden olur inşallah sizinde 🙏🏻

X