Alerjik rinit acil

Selen Aksoy 78

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2024
12
1
18
2 sene önce deviasyon ameliyati icin kbb ye gitmistim kan testi istedi alerjik icin ama IGE testi normal geldi fakat her mevsimde alerjik rinit belirtileri olusuyor ozellikle hapsirik ve burun akintisi ozellikle soguk havalrda goz yanmasi ve sulanma da oluyor 2 sene once centry verdi ama test normal gelince biraktirdi dun de saglik ocagina gittim alerjik rinit belirtis var diye centry verdi benim gittigim hastanede deri testi yapilmiyor acaba testin negatif gelip belirtilerin olmasi normalmidir acil yardim edin

Merhaba eşimde de var bahar alerjisi nezle oluyor ilk olduğunda gözleri kıpkırmızı kaşıntı burun akması felan hapşirme saniyesinde bi kaç peş peşe centy belki cetrizin olabilir içeriği o iyi bide burun spreyi şart

Merhaba eşimde de var bahar alerjisi nezle oluyor ilk olduğunda gözleri kıpkırmızı kaşıntı burun akması felan hapşirme saniyesinde bi kaç peş peşe centy belki cetrizin olabilir içeriği o iyi bide burun spreyi şart
EVet rltesekkurler bende korkuyorum centry ilaci kullanamk kanda normal cikti ama ozellikle aksamlari gozlerim yaniyor sulaniyor hapsirma ardi ardina oluyor ama belirtiler de olmasina ragmen sonuc negatif cikiyor

EVet rltesekkurler bende korkuyorum centry ilaci kullanamk kanda normal cikti ama ozellikle aksamlari gozlerim yaniyor sulaniyor hapsirma ardi ardina oluyor ama belirtiler de olmasina ragmen sonuc negatif cikiyor
Toza karşı felan alerjiniz vardır içeriği cetrizin ise kullanabilirsiniz akşamları araç kullanmamak şartıyla uyku yapar o ilaç

X