Menopoz Amh düşük fsh yüksek hamile kalınır mı?

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Merhaba, ben mucize anne. 2015 yılında amh 0,16 ve fsh 20-25 civarında iken doğal yolla hamile kaldım. En son hamileyken foruma yazmıştım ve yine yazmak istedim. Şu an kızım 5 yaşında. Mucizeler mümkün.
Merhaba çok sevindim senin adına ,benim yaşım 42 ve bebeğim yok.Degerlerim sizin gibi 2 ay regl oluyorum,3 ay olmuyorum.İlac kullanamıyorum.Akciger ameliyatı oldum alındı bı kısmı.

Merhaba, ben mucize anne. 2015 yılında amh 0,16 ve fsh 20-25 civarında iken doğal yolla hamile kaldım. En son hamileyken foruma yazmıştım ve yine yazmak istedim. Şu an kızım 5 yaşında. Mucizeler mümkün.
Ne mutlu sizin adınıza sevindim🤗hala adet görüyor musunuz amh baktırdınız mı Bi daha

Amy Fsh kaç birde yaş kaç acaba neler uyguladınız nelere dikkat ettiniz
Amh baktırmadım hiç fsh bazen 15 bazen 10 oldu ama en son 8 e düşmüştü bizim bir sorun yoktu ama 2 kimyasal gebelik geçirdim sadece eşimde de sorun yoktu tüp bebeği de süreci hızlandırmak için istedik ve hiç birseye dikkat etmedik zaten aklımızda dahi yoktu öyle oldu rabbim sana ve isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🙏

Amh baktırmadım hiç fsh bazen 15 bazen 10 oldu ama en son 8 e düşmüştü bizim bir sorun yoktu ama 2 kimyasal gebelik geçirdim sadece eşimde de sorun yoktu tüp bebeği de süreci hızlandırmak için istedik ve hiç birseye dikkat etmedik zaten aklımızda dahi yoktu öyle oldu rabbim sana ve isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🙏
Amin Bende başlıcam regl bekliyorum Allahım yardım etsin 😍 çok sagoljn

X