ANİDEN AMH DEĞERİ DÜŞMESİ

Kaç ayda düştü bu kadar benimde 1 yılda 0.98den 0.03 düştü
Bunu doktoruma sordum kan alındıktan sonra tüpte beklerse amh daha yüksek çıkar ama alınır alınmaz bakılırsa doğru sonuç çıkar fakat bizim için ultrasondaki görüntü önemli demişti

Bende hacamat yaptırmak istiyorum ama bu ay iğnelere başlayacağım önce baskılama yapılacak ilaçlara etkisi olabilir diye transferden önce bir boşluk bulursam yaptıracağım
Aşılama ve tüm bebek yaparken yapmayın tabiki , bir de kan durumunuza baktırıp ona göre yapın ve işinin ehli olan kişiler veya doktorlara yaptırın

Bana kız kardeşim yapıyor, o genelde ihtiyaca göre belirliyor sayısını veya hangi aylarda yapmam gerektiğini, isijin ehli birine yaptır mutlaka , kasık ve tarama hacamatı kesinlikle iyi geliyor, benim adetlerim kesilmişti sırt hacamati yapıldı ayağa kalkmam ile benden kan boşaldı resmen , hacamat kılcal damarlardaki tıkanıklıkları açıyor ve daha birçok faydası var , ben normal sağlıklı olabilmek için yaptırdım ama aniden hamile olduğumu öğrendim o ay tüp bebek yapacakken hamile kaldım
Mucize gibi birşey canım ya şasırdım suan benimde amh düşük erken menepoz diyorlar bendede o zaman işe yarar dimi

Bunu doktoruma sordum kan alındıktan sonra tüpte beklerse amh daha yüksek çıkar ama alınır alınmaz bakılırsa doğru sonuç çıkar fakat bizim için ultrasondaki görüntü önemli demişti
Öyleymiş canım banada üzülme dedi doktor utrasonda görünen yumurta sayısı önemli olanmış benim hep 2 gözüküyor iyice azalacak diye korkuyorum daha

X