Doğuma Hazırlık Ankara İçin Kadın Doğum Doktoru Önerileri ve Doğum Paketleri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

wasakkkk

Guru
Kayıtlı Üye
10 Mart 2013
177
200
Bu kadar gebe varken neden bu tarz konularda yorumlar bu kadar az? Herkes kendi doktorunu yazsa keşke artı ve eksileriyle, biz yeni gebeler de faydalanabilsek

-- muayenehaneleri de yazalım, hastaneleri de herkes kendine göre seçim yapabilir böylece

Son düzenleme:
Şimdi özel hastanelerin paketleri ekonomik açıdan daha avantajlı oluyor. Ama sanki iyi doktorlar hep kendi yerlerini açmış gibi. Özel muayenehaneleri var ve onlara muayene ücreti ödüyorsun. Bi de anlaşmalı olduğu hastaneleri var oraya da o zamanki güncel doğum parası ödüyorsun. Öyle yapınca pakete göre daha pahalı olmuş oluyor.

Benim bebiş tutunduysa kesinlikle hülya kula’ya gideceğim. Çukurambarda özel muayenehanesi var memorial ve hrsde yaptırıyor doğumu. Takip paketi var 15 bin gibi bişeydi. Doğum 15 memorial de 15-20 alıyodu yaklaşık rakamlar bunlar. Çok ilgili ddetaycı ve güleryüzlü bi kadın onda 3 kez aşılama oldum hatta tüp bebek sürecimde de kendimi çok mutsuz hissettiğim bi gün gidip dertleşmiştim yol göstermesini istediğim bi konuda danışmıştım bana vakit ayırmıştı

Hülya Kulaya baktim dun biraz, guzel gorunuyor aklima yazdım. Başka onerisi olan?
Canim bende bora ve buğra coşkun düşünüyorum yada Sertaç esin.. Bende kadın doktor sevmiyorum o yüzden varsa erken kadın doğumcu tavsiyesi alırım birde tüp bebek ilaçlarını bilmiyor bazı kadın doğumculqr erken kesiyor tüp bebekciler 3 aya kadar kullandiriyor

Canim bende bora ve buğra coşkun düşünüyorum yada Sertaç esin.. Bende kadın doktor sevmiyorum o yüzden varsa erken kadın doğumcu tavsiyesi alırım birde tüp bebek ilaçlarını bilmiyor bazı kadın doğumculqr erken kesiyor tüp bebekciler 3 aya kadar kullandiriyor
Kadın kadın doğum uzmanları ile ilgili benim de önyargılarım vardı. Hülya Hoca bütün hepsini yıktı. Beta Hcg konusunda asiri panikledigim bi anda kendisine instadan yazdim. Bana nezaketle cevap verdi. Daha sonra muayeneye gittim iyi geçti, üzerinden 10 gune yakin gecti ve durumumu sordu bugun. (Beta degerlerim duzenli degil saglikli bebek sansi dusuk) Gorusmemizde konustuklarimizi da unutmuyor. İnsallah bebegim vardir da iyi haberlerle yanına giderim 🥲

Kadın kadın doğum uzmanları ile ilgili benim de önyargılarım vardı. Hülya Hoca bütün hepsini yıktı. Beta Hcg konusunda asiri panikledigim bi anda kendisine instadan yazdim. Bana nezaketle cevap verdi. Daha sonra muayeneye gittim iyi geçti, üzerinden 10 gune yakin gecti ve durumumu sordu bugun. (Beta degerlerim duzenli degil saglikli bebek sansi dusuk) Gorusmemizde konustuklarimizi da unutmuyor. İnsallah bebegim vardir da iyi haberlerle yanına giderim 🥲
İnş canım bende azarlama felan yapıyorlar diye biraz korkuyorum kese görebildin mi canim

Seninde tüp bebek mi cnm tüp bebek takibi biraz daha ilaçlar açısından farklı ya düzenleme yapabilir mi?
Evet benim de tüp bebek, o süreci Tüp Bebek merkezinde devam ettiriyorum 12. Haftadan sonra komple hocamla calismaya başlarım buyuk ihtimalle, doguma kadar tüp bebek merkezinde devam edecegimi sanmıyorum

Evet benim de tüp bebek, o süreci Tüp Bebek merkezinde devam ettiriyorum 12. Haftadan sonra komple hocamla calismaya başlarım buyuk ihtimalle, doguma kadar tüp bebek merkezinde devam edecegimi sanmıyorum
Anladım cnm benim doktorum takip yapmıyor yani ilaçları kalp atışına gidince düzenler mi bilemiyorum

Lokman hekim hastanesi 29 bin şuan doğum paketi muayneler içinde. Sadece doğum yanlış hatırlamıyorsam 24 yada 26 demişti
Ben oraya gitmiyorum kontrol için devlete gidiyorum ama doğumu özelde yapacağım. Onun içinde Akrapol hastanesi ümran hanım için güzel yorumlar var onu tercih edeceğim 32 haftadan sonra hasta kabul etmiyormuş 32den itibaren gideceğim inşaAllah.
Akrapol sadece doğum için 22 bin fiyat verdi.

X