Ankara Novaart tüp bebek merkezi hakkin da.

Benim tüp bebek tanısı kesin konmadi ben istiyorum yasdan dolayı 9 yaşında bir oğlum var ondan önce de düşük yapmıştım 5 ay önce yine kalp atışı olmadi kürtaj oldum şimdi de kimyasal atlatiyorum. Direkt tüp bebek düşündüm. Hatta dusukler için hangi testleri yapılmalı nelere bakılıyor tam bilgi sahibi de değilim .
O zaman mfk görünebilirsin, bazı kendi ürünleriyle tedavi uyguluyor, iyice araştırın öyle karar verin, inşallah hayırlısı olsun herkes için.

yakin bir köyde eşimin tanıdığı biri var doğal ürünler yapıp satiyor ama internwt sayfası yokmuş iki kavanoz bir karışım aldik propolis tarcin bal karabiber zerdecql vs bir karışım sabah akşam aç iki kasik gebelik olunca bırakılacak dedi bakalim sonuç alirsak yazarim canim

Şifa olsun inşallah canım, bazen gerçekten işe yarıyor, keçiboynuzu pekmezi eşinize için aç karnına sabah, akşam, oda sprem sayısını arttırıyor.

Şifa olsun inşallah canım, bazen gerçekten işe yarıyor, keçiboynuzu pekmezi eşinize için aç karnına sabah, akşam, oda sprem sayısını arttırıyor.
Onu da biliyordum bak unuttun almayı bugün alayim sağol canım hatırlattığın icin🙏😊

Merhaba hanimlar. Ankara da tüp bebek merkezi arayisindayim novaart hakkın da olumlu yorumlar okudum. tanidik bir üroloji uzmanı da tavsiye edince tecrübe eden arkadaşlar var mı aranız da diye sormak istedim. Ya da önerebileceğiniz başka bir merkez var mi ? Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
Bende novaya gidiyrm tansfer oldm bekliyrm

Merhabalar 2. tüp bebek denemesi için Ahmet & Mehmet Hocaları araştırıyoruz.

1 doğal yollarla oluşan gebelik var, sebebi bilinmeyen şekilde erken doğum oldu, kaybettik.
AMH düşüklüğüm var. Tüp bebek önerildi.
1. Tüp bebek denemesi olmadı dış gebelik oluştu tüpün biri alındı.
2. deneme için doktor arayışındayım.
1. Doğum dolayısıyla gebelik oluşursa perinatolog arayışım da var.

Yaşadığım olumsuz süreçlerin psikolojisi hala üzerimde bu yüzden net konuşan, bilgili ve ilgili bir doktor arayışındayım.
Orada burada uğraşıp zaman kaybetmek istemiyorum neyse olsun ve bitsin istiyorum fakat tabiki maddiyat da önemli günümüz koşullarında.

Ne dersiniz Ahmet & Mehmet Hocaları önerir misiniz?

Merhabalar 2. tüp bebek denemesi için Ahmet & Mehmet Hocaları araştırıyoruz.

1 doğal yollarla oluşan gebelik var, sebebi bilinmeyen şekilde erken doğum oldu, kaybettik.
AMH düşüklüğüm var. Tüp bebek önerildi.
1. Tüp bebek denemesi olmadı dış gebelik oluştu tüpün biri alındı.
2. deneme için doktor arayışındayım.
1. Doğum dolayısıyla gebelik oluşursa perinatolog arayışım da var.

Yaşadığım olumsuz süreçlerin psikolojisi hala üzerimde bu yüzden net konuşan, bilgili ve ilgili bir doktor arayışındayım.
Orada burada uğraşıp zaman kaybetmek istemiyorum neyse olsun ve bitsin istiyorum fakat tabiki maddiyat da önemli günümüz koşullarında.

Ne dersiniz Ahmet & Mehmet Hocaları önerir misiniz?
Merhaba ben şuan aşılamanın neticesini bekliyorum. Umarım pozitif olur yoksa novaart da karar kıldım. Kesinlikle Mehmet Erdem beyle devam edeceğim. Önemli olan tabii ki tecrübe bu süreçte ama en etkili faktör laboratuvar. Gidersem eğer genetik taramalı transfer isteyeceğim. Çok uzun araştırdım ve öyle karar verdim.

Merhaba ben şuan aşılamanın neticesini bekliyorum. Umarım pozitif olur yoksa novaart da karar kıldım. Kesinlikle Mehmet Erdem beyle devam edeceğim. Önemli olan tabii ki tecrübe bu süreçte ama en etkili faktör laboratuvar. Gidersem eğer genetik taramalı transfer isteyeceğim. Çok uzun araştırdım ve öyle karar verdim.
Umarım pozitifi görürsünüz ve dahabfazla uğraşmak zorunda kalmazsınız 🙏 sağlıkla kucağınıza almanız dileğiyle 🌸

Umarım pozitifi görürsünüz ve dahabfazla uğraşmak zorunda kalmazsınız 🙏 sağlıkla kucağınıza almanız dileğiyle 🌸
Aminn inşallah pozitifi görürüm. Allah size de aratmadan kolaylıkla nasip etsin inşallah 🌺

X