Anket Aralıklı Oruç ve Düşük Karbonhidrata Başlayalım

ikizlereda

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2014
45
85
Merhaba herkese,
Yıllarca diyetisyenlere giden, sürekli kilo alıp veren ve çoğu kez alan tarafım. Kendimi bildim bileli tombulum maalesef 10 15 kilo fazlam var bunların yanında insülin direncim, trigleserid yüksekliğim, adet düzensizliğim ve sürekli gelişen yorgunluk?' hantallığım -var yıllar süren araştırma sonuçlarımla hepsine yanlış beslenme ve kilo sebep olmuş. BU DİRENCİ KIRACAĞIM!
Burayı kendim için kilo günlüğü gibi kullanacağım katılmak isterseniz hoşgeldiniz :)
Güncel kilo 72.30
1. Hedef: 69
2.Hedef: 65
3.hedef:60
Beslenme şekli:aralıklı oruç ve Düşük karbonhidrat minimum seviyede basit şeker
Destek: leslie ile yürüyüş , YouTube videoları Emma fitness, yaz mevsiminde yüzme

Evet bugün tartıldım 71.95 yavaş kilo veriyorum mıy mıy gidiyor resmen bu hafta 3 gün spor yaptım ve 2 gün makarna yiyerek düşük karbonhidrat ve diğer günler meyve yiyerek şekersizlik bozuldu yine de 2 öğün devam ediyor

Bu hafta yine 72.35 of of evlilik yıl dönümü doğum günü derken tatlı şeker yersek iştah açılır tabi

Evet bugün tartıldım 71.95 yavaş kilo veriyorum mıy mıy gidiyor resmen bu hafta 3 gün spor yaptım ve 2 gün makarna yiyerek düşük karbonhidrat ve diğer günler meyve yiyerek şekersizlik bozuldu yine de 2 öğün devam ediyor
Merhabalar. Dediginiz düşük karbonhidrat ve aralıklı oruç uzun zamandir aklimda ama artik bedenimde de olacak :) bugün aralıklı oruca başladım. Karbonhidrat kısıtlamayı oruc diyetimin 3.günü başlatacağım. Eşlik edebilirim size yani 🙂

X