Aşılama Aşılama ve tüp bebek

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

kunkul41

Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2022
282
243
32
Selam kızlar ;
Yaş 31
Evlilik 3 Yıl
Düşük , dış gebelik vs daha önce hiç olmadı
Eş durumu : sperm sayısı ve hareketlilik yetersizliği

Eşimin durumundan dolayı doktor direk tüp bebek tedavisi dedi ancak devlette 2 kez aşılama zorunluluğu olduğu için nisan başı aşılama sürecine başlayacağız doktorumuz aşılama tutma oranı çok düşük yüksek ihtimal tutmayacak dedi , biraz aşılama süreci boşu boşuna olmuş olacak kafam çok karışık süreciniz nasıldı yardımcı olabilşrmisiniz 🌸

Selam kızlar ;
Yaş 31
Evlilik 3 Yıl

Eşimin durumundan dolayı doktor direk tüp bebek tedavisi dedi ancak devlette 2 kez aşılama zorunluluğu olduğu için nisan başı aşılama sürecine başlayacağız doktorumuz aşılama tutma oranı çok düşük yüksek ihtimal tutmayacak dedi , biraz aşılama süreci boşu boşuna olmuş olacak kafam çok karışık süreciniz nasıldı yardımcı olabilşrmisiniz 🌸
Bu zorunlulugu doktor mu soyledi. Bazi hastalar icin asilama sarti olmaksizin tup bebek raporu cikiyormus bana boyle soylemisti doktorum. Rapor heyetinde bunu soyleyen doktor. Benim cikolata kistim vardi belki bundan dolayi asilama olmadan sana cikar demistir. Esimde de hareket sorunu vardi

Evet doktorumuz söyledi canım , bende madem tutma ihtimali yok neden yapma gereği duyuyorsunuz diye sordum mecburum dedi devlet zorunlu olarak kıldığı için öncelikle 2 kez aşılama yapmam gerekiyor deyince yapılacak bişey yok dedim kendi kendime

Evet doktorumuz söyledi canım , bende madem tutma ihtimali yok neden yapma gereği duyuyorsunuz diye sordum mecburum dedi devlet zorunlu olarak kıldığı için öncelikle 2 kez aşılama yapmam gerekiyor deyince yapılacak bişey yok dedim kendi kendime
Asilama ile zaman kaybi ve kendinizini bosa yipratirsiniz benim nacizane fikrim direk tup bebek yapin oyle bi sartta rapor icin gerekli . Benimde sizinki gibi 3 tane tup bebek yaptirdik en sonuncusunda beklemedeyiz bakalim insAllah

Asilama ile zaman kaybi ve kendinizini bosa yipratirsiniz benim nacizane fikrim direk tup bebek yapin oyle bi sartta rapor icin gerekli . Benimde sizinki gibi 3 tane tup bebek yaptirdik en sonuncusunda beklemedeyiz bakalim insAllah
Sizler içinde hayırlısı olsun inşallah 🤲🏻 Çok araştırdık devlet olduğu için maalesef zorunlu çıktı ilaç raporum ilaçlarımı aldım adet olmayı bekliyorum adetim üçüncü günü ilaç ile beraber gel dedi doktorum muhtelemen ilk iğneyi kendisi vuracak , yapmam gerekenleri anlatacak merakla. Bekliyorum 🙈

Sizler içinde hayırlısı olsun inşallah 🤲🏻 Çok araştırdık devlet olduğu için maalesef zorunlu çıktı ilaç raporum ilaçlarımı aldım adet olmayı bekliyorum adetim üçüncü günü ilaç ile beraber gel dedi doktorum muhtelemen ilk iğneyi kendisi vuracak , yapmam gerekenleri anlatacak merakla. Bekliyorum 🙈
Tup bebege yonlendiren neydi tam olarak . Her sekilde alabiliyorsunuz diye biliyorum rapaoru asilama olmadan da alan arkadaslari cok okudum burda o yuzden soylemek istefim. Amacim kafanizini karistirmak degil. 😊

Selam kızlar ;
Yaş 31
Evlilik 3 Yıl

merhabalar, aşılama sonucta bir işlem ve tutma ihtimali de düşük ise bence rahminizi işlemler ve ilaçlar ile yormayın işin ehli doktorlara denk gelmezseniz maalesef rahımde yıpranabiliyor

Selam kızlar, nasılsınız birkaç gündür giremedim tedavileriniz nasıl gidiyor , ben bugün doktoruma gittim Aşılama için iğneme başlayacaklardı götürdüm yanımda vurulamadım 🤦‍♀️ rahim daha incelmemiş pazartesi gel tekrar bakalım dediler

Bende iki aşılama yaptıracağım, tüp bebek için Özge senem hanım aşılamanın zorunlu olduğunu söyledi devletin katkida bulunmasi adına. Acaba ne kadar bir ödeme yaptınız siz

Bende iki aşılama yaptıracağım, tüp bebek için Özge senem hanım aşılamanın zorunlu olduğunu söyledi devletin katkida bulunmasi adına. Acaba ne kadar bir ödeme yaptınız sizi
İyi geceler eğer özel muayene gitmedi iseniz devlet kısmında aşılama ücretsiz sadece yasağı ilaçları ücretli alıyorsunuz tüp bebek kısmında ilaçlar raporlu olunca yüzde 25 indirimli alınıyor bide işlem sırasında ücret alınıyor ben tüp bebek sürecine yeni geçtim henüz bir ücret belirtmediler adet olunca gidicem iğneler için başlamaya ücret belirttiklerinde tekrar size yazarak bilgisini iletirim

İyi geceler eğer özel muayene gitmedi iseniz devlet kısmında aşılama ücretsiz sadece yasağı ilaçları ücretli alıyorsunuz tüp bebek kısmında ilaçlar raporlu olunca yüzde 25 indirimli alınıyor bide işlem sırasında ücret alınıyor ben tüp bebek sürecine yeni geçtim henüz bir ücret belirtmediler adet olunca gidicem iğneler için başlamaya ücret belirttiklerinde tekrar size yazarak bilgisini iletirim
Özel muayane olarak gitmiştim en başta ama sonra Özge hanıma geçince sadece bir kere randevu için para almışlardı onun haricinde para alınmadı ve nerdeyse 1 yıldır gidiyorum. Bana da şimdilik birşey demediler aşılama için belgeleri verdim bizde daha bir fiyat konuşmadık. Ama yazarsanız memnun olurum teşekkür ederim 🌼🌼

Özel olduğu için ücretli olabilir ben direk internetten sıra aldım ücretsiz başladım inşallah sizde ücretsiz olursunuz . Tabii tedavim başlayınca bilgi vereceğim 🌸 hayırlısı olsun hepimiz için inşallah 🤲🏻

Özel olduğu için ücretli olabilir ben direk internetten sıra aldım ücretsiz başladım inşallah sizde ücretsiz olursunuz . Tabii tedavim başlayınca bilgi vereceğim 🌸 hayırlısı olsun hepimiz için inşallah 🤲🏻
Yine rahatsız ediyorum kusura bakmayın siz aşılama oldunuz mu yoksa tüp bebeğe hemen mi başlama karari aldiniz acaba. Aşılama olduysaniz birkaç birşey sormak istiyorum o yüzden

Merhabalar , 2 aşılama oldum devlette aşılama zorunlu yapıyorlar 2 aşılama sonrası tüp bebek tedavisine geçiyorsunuz tabii buyrun sorabilirsiniz 🌸

X