Ayrılma aşamasındaki buhran

Kim dedi bunu ya ahahaha hiçbir duruşmaya katılmadım hiç de ertelenmedi

avukatınıza sorsanıza

avukat katılmazsa ertelenir
Ya bu duruma çok sevindim gerçekten.iki tarafta gelmezse ertelenir mi acaba bizim ilk dava öyle oldu. Ben gitmek istemiyorum yüzünü görmemek icin

Davaya gelinmezse erteleniyor dediler

Eşimin çok çabası olmadı aslinda 1 ay annemin evindeydim kapım calinmadı ne eş ne kaynana. Sonra dava günü gelince bir konuşma oldu o zaman deneyelim dedik.2.dava sürecine kadar deneyelim dedik yine olmadı.Sizin sorununuz nedir?
Bizim cekismeli cok uzun suruyo daha 1.5 aydan fazla oldu dava açalı henüz hicbiseu yok

zor zamanlar güçlü insanları; güçlü insanlar iyi zamanları; iyi zamanlar zayıf insanları; zayıf insanlar da zor zamanları yaratır...

- alıntıdır

• Beğen
Reactions: hyi
Boşanmaya hazir olduğunuzda ayrilik acisi cekmiyorsunuz bilin isterim.

Hanımlar merhaba bayramda kaynanaya gitmeme konusu acmıştım.Ve bayramda gitmedim de.Ama eşim olacak adam ben bayramda gitmedim diye beni bırakıp ailesiyle gezdi. Gezmesine bir şey demiyorum ama beni bırakıp evde gece geç geldi senin bir eşin var evde dememe rağmen sen de gelseydin dedi. Annesiyle konuşmadığımı bildiği halde. Her neyse bayramda iyi bir şekilde doldurulmuş olarak geldi eve zaten surat beş karış. Eve geç gelmesine rağmen bana seninle smdi bir şey konusacağım dedi aileme alışacaksın gibisine tam konusuyordu ben de sözünü bitirmeden ben ayrılııyorum zaten dedim.Şimdi var olan açık davam vardı zaten, ikinci duruşmaya katılacağım.Ama içim çok kötü bu süreci en kolay nasıl atlatırım bilmiyorum.Lütfen ne yapabilirim güzel dileklerinize ihtiyacım var. Boşanma aşamasının çok ağır bir ağrısı var içimde.

Her yeni başlangıç veya bitiş sancılıdır.
Böyle hissetmen çok normal.
Nekadar kötü geçerse geçsin o alışkanlık var, bir düzen var.
Sen çok güçlüsün. Bu kararı herkes veremez. Kendini ve huzurunu seçmişsin.
Sadece bir dönem olduğunu unutma.
Çok daha huzurlu ve mutlu günler gelecek💜

• Beğen
Başka yerde duruşmada hakime anlattığın şeyleri, hakimin eşine falan kızmasını anlatmistin ama

Evet anlattım
adıma 3 dava açılmıştı. (3ü de benim lehime bitti çok şahane cici tazminat ve toplu nafaka aldım her davadan ) Oturduğum ev şirket üzerine oldugu için ticari dava açtı. Kaldığım sürenin kira bedeli ve aidat ücreti istendi. Diğer dava kayınvalidemin bana açtığı davadır. Bosanma davamda duruşmaların hiçbirine katılmadım eşimin yüzüne bakmadım. Kayınvalidemin açtığı davada hakim kayınvalidemi ve eşimi azarladı (Tanık olarak bir kez katılmak zorundaydım)

Yaniiii açık aramak moral bozmak için yorum yazıyorsunuz :))

özelden dava dilekcelerini tutanakları göndersem dosya numaralarını paylaşsam bile kaynanamı haklı bulursunuz aynı bozkırdansınız ne de olsa ama benim sokaklarım denizlere çıkıyor

Son düzenleme:
Evet anlattım
adıma 3 dava açılmıştı. (3ü de benim lehime bitti çok şahane cici tazminat ve toplu nafaka aldım her davadan ) Oturduğum ev şirket üzerine oldugu için ticari dava açtı. Kaldığım sürenin kira bedeli ve aidat ücreti istendi. Diğer dava kayınvalidemin bana açtığı davadır. Bosanma davamda duruşmaların hiçbirine katılmadım eşimin yüzüne bakmadım. Kayınvalidemin açtığı davada hakim kayınvalidemi ve eşimi azarladı

Yaniiii açık aramak moral bozmak için yorum yazıyorsunuz :))

özelden dava dilekcelerini tutanakları göndersem dosya numaralarını paylaşsam bile kaynanamı haklı bulursunuz aynı bozkırdansınız ne de olsa ama benim sokaklarım denizlere çıkıyor
Ben neden sizin kaynananizla aynı bozkırdan olayım ablacım😂 başladınız yine herkesi aynı kefeye koymaya, enerjisi negatif olan ve sürekli varoş insanlarla takılıp herkesi öyle zanneden birisiniz. Yazdıklarınızı okurken köy yerinde pis pis hikayeler anlatan yarı sapık teyzeleri okuyor gibi hissediyorum. Herkesi memleketine göre ayıran ama kendi kafa yapısı bin sene önceden kalmış, birkaç kötü örnek üstünden herkesi yargılayan birisiniz. Doktorunuzun faydası olsa şimdiye olmuştu, bence değiştirin. Herkes kötü, sadece siz iyi ve doğru olamazsınız. Demiyor musunuz ben neden bu kadar yanlış kişilerle evleniyorum diye? Ben neden evlenmedim mesela? Öyle zengin diye evlenirseniz böyle olur işte.

Her yeni başlangıç veya bitiş sancılıdır.
Böyle hissetmen çok normal.
Nekadar kötü geçerse geçsin o alışkanlık var, bir düzen var.
Sen çok güçlüsün. Bu kararı herkes veremez. Kendini ve huzurunu seçmişsin.
Sadece bir dönem olduğunu unutma.
Çok daha huzurlu ve mutlu günler gelecek💜
Çok teşekkür ederim inşallah güzel günler hemen gelir 🤍🌷

Hanımlar merhaba bayramda kaynanaya gitmeme konusu acmıştım.Ve bayramda gitmedim de.Ama eşim olacak adam ben bayramda gitmedim diye beni bırakıp ailesiyle gezdi. Gezmesine bir şey demiyorum ama beni bırakıp evde gece geç geldi senin bir eşin var evde dememe rağmen sen de gelseydin dedi. Annesiyle konuşmadığımı bildiği halde. Her neyse bayramda iyi bir şekilde doldurulmuş olarak geldi eve zaten surat beş karış. Eve geç gelmesine rağmen bana seninle smdi bir şey konusacağım dedi aileme alışacaksın gibisine tam konusuyordu ben de sözünü bitirmeden ben ayrılııyorum zaten dedim.Şimdi var olan açık davam vardı zaten, ikinci duruşmaya katılacağım.Ama içim çok kötü bu süreci en kolay nasıl atlatırım bilmiyorum.Lütfen ne yapabilirim güzel dileklerinize ihtiyacım var. Boşanma aşamasının çok ağır bir ağrısı var içimde.
Aileci erkeklerde zor ya

• Beğen
X