Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Yakışmıyor bacım 🫠 170 den bildiriyorum
Aynen. Boy daha iri gösteriyor kilo olunca. Lisede çok özenirdim 155-165 arası olanlara ama aştım artık, Allahtan daha uzamadım. 😅 Aslında 1.70 çok uzun bir boy değil ama kiloyla iri durduracak kadar uzun. Çıtı pıtı olsam kiloyla da şirin olurdum.

Aynen. Boy daha iri gösteriyor kilo olunca. Lisede çok özenirdim 155-165 arası olanlara ama aştım artık, Allahtan daha uzamadım. 😅 Aslında 1.70 çok uzun bir boy değil ama kiloyla iri durduracak kadar uzun. Çıtı pıtı olsam kiloyla da şirin olurdum.
Ay evet 🥲

Simit ekmek cezalı değil canım ☘️

Hiçbir sıkıntı olmaz 🤗

Çok geçmiş olsun 🌹

Geçmiş olsun canım migren ağrısı kötü olur. Tansiyona bağlı ağrı yasiyorum bende. Migrenden hiçbir farkı yok

Yok kız ye gitsin 🍅 çok severim

Merhaba. Tartı şartımız var. Bayramdan sonra görüşürüz inşallah 🌺

Merhaba hoş geldiniz. Tartı fotoğrafı salı günü buraya atılıyor. Eğer grup yıldızı olursanız bana özelden atılıyor. Hasimato gibi kilo vermeye engel rahatsızlığı olan arkadaşların ay sonu 800 gram vermiş olması yeterlidir. Bu sınıra ulaşılamadığı durumda uyarı gelir.
Diziniz sakatlanmis çok geçmiş olsun. İyileşene kadar egzersizden mazeretli olursunuz. Ama diyet dışı ve tartı cezalarimiz oluyor. Evde bir şekilde egzersiz yapar kanıtlarım derseniz yaparız. Yoksa yapacak bir şey yok iyileşince bakarız

Henüz tartı fotoğrafiyla başlangıç yapılmadığı için ceza gelmiyor. Ama miktar ne olursa olsun diyet dışı yiyeceklerin (diyet dışı listesi ilk sayfada mevcut) adını yazmanın 7.000 adım cezası var. Akla düşürmemek için böyle bir kural koyduk. Fotoğraf göndermeyi de yasakladik

Adım o kadar güzel ki. Önce eyvah dedim özür yazınca. 2. Diyet dışı oldu 20.000 ceza. Kevso atabilecek mi. Ay ben sizden çok tedirgin oluyorum 😅 sevindim valla peşin peşin atılmış ♥️
İnşallah geçer kaptanım ne dilim de bu gidişle bu ara zor

Simit ekmek cezalı değil canım ☘️

Hiçbir sıkıntı olmaz 🤗

Çok geçmiş olsun 🌹

Geçmiş olsun canım migren ağrısı kötü olur. Tansiyona bağlı ağrı yasiyorum bende. Migrenden hiçbir farkı yok

Yok kız ye gitsin 🍅 çok severim

Merhaba. Tartı şartımız var. Bayramdan sonra görüşürüz inşallah 🌺

Merhaba hoş geldiniz. Tartı fotoğrafı salı günü buraya atılıyor. Eğer grup yıldızı olursanız bana özelden atılıyor. Hasimato gibi kilo vermeye engel rahatsızlığı olan arkadaşların ay sonu 800 gram vermiş olması yeterlidir. Bu sınıra ulaşılamadığı durumda uyarı gelir.
Diziniz sakatlanmis çok geçmiş olsun. İyileşene kadar egzersizden mazeretli olursunuz. Ama diyet dışı ve tartı cezalarimiz oluyor. Evde bir şekilde egzersiz yapar kanıtlarım derseniz yaparız. Yoksa yapacak bir şey yok iyileşince bakarız

Henüz tartı fotoğrafiyla başlangıç yapılmadığı için ceza gelmiyor. Ama miktar ne olursa olsun diyet dışı yiyeceklerin (diyet dışı listesi ilk sayfada mevcut) adını yazmanın 7.000 adım cezası var. Akla düşürmemek için böyle bir kural koyduk. Fotoğraf göndermeyi de yasakladik

Adım o kadar güzel ki. Önce eyvah dedim özür yazınca. 2. Diyet dışı oldu 20.000 ceza. Kevso atabilecek mi. Ay ben sizden çok tedirgin oluyorum 😅 sevindim valla peşin peşin atılmış ♥️
Şuan bende kendimden bir tedirgin oldum 😂 sporu cok ilerlettim de menüler sıkıntı

Anca bakabildim kızlar misafirim vardı. Bütün gün kosturdum. Keşke saati taksaydim kaç kalori yaktım bende merak ediyorum. Duşakabini yıkarken çıkardım takmadım sonra.

Menüm tek öğün oldu
Akşam patlıcan kebabı
Pilav yarım tabak
Salata
Bir dilim şekersiz tatlı
2 bardak ayran
Adım olamadı
Peki bişey soracağım ben Aralık ayında diyetisyen takibinde 3 hafta direnç kiloda kaldim. 73 ten gram oynamadım böyle bir durumda cezalar nasil oluyor

Ben de sport research in takviyelerinden düzenli alıyordum ama bazen emilim sıkıntıydı bazen de droılaf

18 Mayıs Ctesi
Bir kap papaya 2 kaşık tahinle
İskender ayran
Aralarda akşam saat 8:27 itibariyle henüz hiçbir şey yemeyerek kendimi şaşırtıyorum. Chocolita Chocolita senin adını görünce şöyle az şekerli kahveyle bol fındıklı acı çikolata istemiyor değilim. 😍 favorimsin.
Diyet dışı adı yasaklayıp ortada chocolita diye gezmem peki 🙈 yürüyen el bombası 😂 7 yıldır üyeyim hiç degistirmedim. Kimliğim gibi oldu bu da. Bakınca çiko görmüyorum
Ama 160 boyda 65 balık dururken siz de acayip güzel olur 😏
Peki bişey soracağım ben Aralık ayında diyetisyen takibinde 3 hafta direnç kiloda kaldim. 73 ten gram oynamadım böyle bir durumda cezalar nasil oluyor
Malesef cezalar işler yine canım. Regl haftamızda da tartı yanıltıyor ama o sonucu da alıyoruz. Kurallar hastalık mazeret harici geçerli

merhaba i sorun genel olarak bendede var ne kadar kiloda versem dikkat etmeyi biraktigim anda direnc kiloma donuyorum,vucudun duzeni alisana kadar spor diyet desteklemek lazım sanirim .
ama ceza kismina gelince etkisi olur sureci hizlandirir diye düşünüyorum

Diyet dışı adı yasaklayıp ortada chocolita diye gezmem peki 🙈 yürüyen el bombası 😂 7 yıldır üyeyim hiç degistirmedim. Kimliğim gibi oldu bu da. Bakınca çiko görmüyorum

Ama 160 boyda 65 balık dururken siz de acayip güzel olur 😏

Malesef cezalar işler yine canım. Regl haftamızda da tartı yanıltıyor ama o sonucu da alıyoruz. Kurallar hastalık mazeret harici geçerli
Peki öyleyse 🥲

merhaba i sorun genel olarak bendede var ne kadar kiloda versem dikkat etmeyi biraktigim anda direnc kiloma donuyorum,vucudun duzeni alisana kadar spor diyet desteklemek lazım sanirim .
ama ceza kismina gelince etkisi olur sureci hizlandirir diye düşünüyorum
Yok ben o zaman listem3 uymaya devam ederken durdu bıraktığım Zaman değil . Spor ve diyete devam ederken yani

Kızlar biri bana bir soru sormuştu Pandora27 Pandora27 sen miydin. Aradım da o mesajı bulamadım ya.
Basladigin programda tartı günün başka bir gündü. Tartıyı o gün mü atayım yoksa yine salı günü mü demiştin.
Salı günü beklerim canım. Çünkü yarışlar var. Grup yıldızları belirleniyor

Son düzenleme:
Kızlar biri bana bir soru sormuştu Pandora27 Pandora27 sen miydin. Aradım da o mesajı bulamadım ya.
Basladigin programda tartı günün başka bir gündü. Tartıyı o gün mü atayım yoksa yine salı günü mü demiştin.
Pandora sormuştu canım

Bendim evet tamamdır salı günü de tartışırım yaptığım programla 14 cm inceledim 1.5 kg verdim ama ilk başladığımda regl dönemindeyim belki de ödem gitti bilmiyorum salı Bi daha tartilirim

Merhaba kizlar, iyi pazarlar

Gene bir pazar esimin kendin yap projesine kurban gittim,
Cok yoruldum, oluyorum.
Bahce mobilyalarini fırçaladım yosunlanmislar, çıkardım. Esim de zimparalayacak bakalim 🥹

Hic adimim yok ama geberik vaziyetteyim, iyi kol calistim bence 😄

X