Bta hcg 3.69 hamilemiyim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 32
Kızlar merhaba bende iki gün önce yani adetime 5 gün kala idrar testinde hamile olduğumu öğrendim dün kan testi yaptırdım 75 çıktı son adet tarihim 17 Nisan beklenen adet tarihim 15 nisandi sizce beta HCG değeri normal mi ? Yarın tekrar test yaptıracağım 🥰

benim son adet tarihim 13 nisandi 357,32 cikti ne zaman dollenme oldu bilemiyoruz ki 75 evet hamilelik ama dediğim gibi az olmasi ne zaman gerceklestigine bagli

Kızlar merhaba bende iki gün önce yani adetime 5 gün kala idrar testinde hamile olduğumu öğrendim dün kan testi yaptırdım 75 çıktı son adet tarihim 17 Nisan beklenen adet tarihim 15 nisandi sizce beta HCG değeri normal mi ? Yarın tekrar test yaptıracağım 🥰
Sanırım hamile değilim benim de adetim Salı günü gösteriyor uygulama ama testte negatif çıkıyor akşam yaptım

Merhaba. SAT 13 Nisan, BAT 13 Mayıs. Ben de bazı belirtiler üzerine test yaptırdım. HCG değerim 6 Mayis'ta 2 çıktı, belirtiler devam edince sonradan 11 Mayıs'ta tekrar kan verdim ve bu kez de sonuç 2.5 çıktı. Gebelik için bir çalışmamız yoktu. Bu yüzden delik deşik olmamak için kan testini tekrarlamadım ama henüz regl de olmadım. Gebelik olsa 6sından 11ine değerim daha çok yükselirdi diye düşünüyorum. Daha önce buna benzer bir durum yaşayan oldu mu?

X