Burnumu büyütmek istiyorum,Burun Revizyon ameliyatı için kıkırdak ekletenler yardımcı olabilir mi ?

Merhaba
Ben 9 ay önce ilk burun estetigi ameliyatımı bir plastik cerraha oldum.Eski burnum oldukca kemerli, uzun ve yamuktı.Ucu asagı bakıyordu, yüzümün güzelligini bozan cirkin bir burundu.Doktor ameliyatta kıkırdak kemik et ne varsa almıs.İlk aylarda burnum güzeldi şişliklerden dolayı dolgun duruyodu ama son bir aydır burnum aşırı kücüldü.Ve kalkıklıgı da düstükce iyice kötü oldu.Burun sırtımda kıkırdak yok orası dümdüz , ucu da düz kalkık degil.Avatar burnu gibi oldu kavissiz düz , ve böyle burunlar yüze maskülen görüntü veriyo.Kaldı ki benim gayet bebeksi yüzüm ve yumusak hatlarım var, bana yakısan kalkık ve kısa burundı.Yani istegim öyleydi ama o an bekleyecek Gücüm kalmadıgı icin hemen o doktora ameliyat oldum ama aşırk pişmanım.Su anki burnumdan hic memnun degilim, psikolojim bozuldu.Burun gerçekten bir kadının yüzünü cok etkiliyor.Revizyon icin birkaç doktordan muayene randevu aldım.Kıkırdak eklenmesi gerekecegini düsünüyorum burnuma cünkü mevcut haliyle ameliyat edilecek bir kemik kalmamıs , inanılmaz bebek burnu kdar kaldı.burun ucum ve kanatlarım bile kücücük 10 yasındaki cocuk burnu gibi oldu.Etsizim üstelik ince deriliyim .Kıkırdak ekleten varsa burnuna hangi doktora yaptırdıgını ve sekli nasıl güzel olup olmadıgını yazabilir mi? Cökme oluyo, sekli kötü oluyo falan yazanlar olmus korktum ama su anki burnumda cok kötü asla mutlu degilim cok mutsuzum hem kaldırmak istiyorum ucunu hem de biraz genişlesin istiyorum , burun sırtım asırı ince yüzüme göre.Özelden veya buradan doktor tavsiyesi ve yorumlara acıgım..kıkırdak ekletenler özelden foto da atabilirse cok memnun olurum .Hayatımda bu zamana kadar cok zorluk gördüm hem de dibine kadar ama burun kadar psikolojimi bozan mutsuz eden bişey olmamıstı.Gözleri yüzü dudakları o kadar etkiliyo ki.En ufak hata dünya güzeli bile olsa yüzün gölge düşürebiliyo.Doktor olarak aklımdaki isimler nazım cerkes, eren taştan, barıs cakır , bahadır baykal, mehmet yazar
Bu doktorlarda revizyon ameliyat olanlar yine fikir belirtirse cok sevinirim
Sizi en iyi ben anlarım. Benim de dünya güzeli bir yüzüm vardı, ameliyatla birlikte bir facia oldu. Ne gözlerimin güzelliği kaldı ne dudaklarımın. Hiçbir saç modeli yakışmıyor, çoğu giysi bile yakışmıyor. Ne fotoğraf çekinebiliyorum ne aynalara bakabiliyorum

X