Çatlatma iğnesi 12. Gün negatif çıktı pozitif olur mu sizce ????

Ve koskoca bir negatif ve zaten regl olacakmışım gibi de bi ağrım var bakalım ne zaman regl olursam artık yazıcam acayip modum düştü umudum gitti yani
Bende yaptım şimdi aynı durumdayız. Bir sonraki ay inşallah demekten başka çaremiz yok. Sıkma sende canını. Biliyorum ne olursa olsun insan çok takıyor kafaya ama demekki henüz hayırlı bir zamanı değilmiş bize gelmeleri için 💕🥺

Bende yaptım şimdi aynı durumdayız. Bir sonraki ay inşallah demekten başka çaremiz yok. Sıkma sende canını. Biliyorum ne olursa olsun insan çok takıyor kafaya ama demekki henüz hayırlı bir zamanı değilmiş bize gelmeleri için 💕🥺
Demekki neyse artık yapacak bişi yok temmuzda tekrar denicem ben de bakalım

Ve koskoca bir negatif ve zaten regl olacakmışım gibi de bi ağrım var bakalım ne zaman regl olursam artık yazıcam acayip modum düştü umudum gitti yani
Bende geçen hafta aynı durumu yaşadım o kadar kötü oldum ki yani ben pozitif görürüm diye hep bekledim sonuç negatif ağrılarımdan dolayı doktora gittim bir umut kist dedi ama demek ki zamanı değil hiç üzülme rabbim en hayırlı zamanı bilir belki sınanıyoruzdur tevekkül edelim bol bol sakın üzülme

Teşekkür ederim ikinizede regl bekliyorum ben de işte ama sağ tarafımdaki ağrılar hala devam ve ne akıntım var ne bişi bakalım herşeyin hayırlısı kist çıkınca ne dedi peki doktorun
Bende geçen hafta aynı durumu yaşadım o kadar kötü oldum ki yani ben pozitif görürüm diye hep bekledim sonuç negatif ağrılarımdan dolayı doktora gittim bir umut kist dedi ama demek ki zamanı değil hiç üzülme rabbim en hayırlı zamanı bilir belki sınanıyoruzdur tevekkül edelim bol bol sakın üzülme

Teşekkür ederim ikinizede regl bekliyorum ben de işte ama sağ tarafımdaki ağrılar hala devam ve ne akıntım var ne bişi bakalım herşeyin hayırlısı kist çıkınca ne dedi peki doktorun
Adet olursan 3. Günü gel demişti zaten ertesi günü adet oldum gittiğim de primolut-N 5 verdi adetin 10. Gün kullan tekrar adet olursan 3. Günü gel dedi şuan 9. Günüm yarın başlayacam içmeye ve soğan suyu önerdi adetlerim gayet düzenli her zaman aynı zamanda olurum ama ilk defa adetim 2 gün gecikince umutlandım meğersem kisttenmiş. Acaba bu ilacı kullanıp gebe kalan var mı ya da kisti olur hiç doktora soramadım

Hayırlısı olsun inşallah canım ya umarım bu ay hepimiz pozitifi görürüz.🫶🏻 doktora gidecek misin peki çağırdı mı seni
6 ay dene olmazsa gel dedi ama sanırım dayanamam o kadar uzun süre. Ne yapmalı bilmiyorum. Çatlatma iğnesi üst üste kullanılabiliyor mu acaba ?

6 ay dene olmazsa gel dedi ama sanırım dayanamam o kadar uzun süre. Ne yapmalı bilmiyorum. Çatlatma iğnesi üst üste kullanılabiliyor mu acaba ?
Kullanılmıyor diye biliyorum. Rahim filmi çektirdin mi değerlerine baktır hormon ve özellikle D vitamini. Folik asit ve balık yapı takviyesi yap. Ben 1 buçuk senedir bekliyorum ama son 2 aydır vitamin ilacı kullanıyorum meğerse D vitaminim yerlerdeymiş o düşükse tutmazmış

Kullanılmıyor diye biliyorum. Rahim filmi çektirdin mi değerlerine baktır hormon ve özellikle D vitamini. Folik asit ve balık yapı takviyesi yap. Ben 1 buçuk senedir bekliyorum ama son 2 aydır vitamin ilacı kullanıyorum meğerse D vitaminim yerlerdeymiş o düşükse tutmazmış
Bu ay biraz dikkat edeyim bakalım teşekkür ederim

1.5 yıldır bizde uğraşıyoruz bebek için. sebepsiz infertilite olarak neyden kaynaklı bilmiyoruz da. tüm kan değerlerim, hsg normal çıkıyor vitaminlerim vs. ama sabahları bal arı sütü takviyesi alıyorum d vitamini multivitamin ve balıkyağı da alıyorum.bu ay hayıtotu suyu ve testeredişli aslan pençesi çayına da başladım 4. iğnem oldu bu ayla beraber ve 17-15-11mm olarak yumurtam vardı. 28 mayısta iğnemi vurundum sonraki 3 4 günü değerlendirdik. iğneyle beraber yumurtlama testi de yapıyordum sanıyorum iğne etkisyle 5 hazirana kadar hep pik gösterdi. 2 gündür silik çıkıyor. idrardan gebelik baksam mı bilmiyorum. tek çizgi görmekten yoruldum sürekli takviyeler almaktanda yoruldum. artık takviyelerimi alırken sabahları midem bulanıyor.

Sonucunuz ne çıktı tekrar test yaptınız mu? Bende beklemedeyim klonun+ovitrella ve soğan suyu kullandım iğneden sonraki 16. Günüm 2 gğn önce test yaptım negatif ama beklemedeyim sizin sonuç ne oldu?
Merhaba o ay çatlatma 13 gün adet oldum. Bu ay tekrar denedik catlatma bekliyoruz yine olmazsa doktor aşılama yapacak

İnşallah olur herşeyin hayırlısı bende sizin gibi bu ay beklemedeyim inşallah tutar🥰
İnsalalh rabbim saglilikli hayırlı çocuklar nasip etsin hepimize insalalh benim bu ay kendiliğinden çatladı yumurtam iğne yapılmadı ama en önemli gün ilişki yasayamadik maalesef. 🥺 Adetime 6 gün var artık umudum yok bu aydan onumzdeki ay ya son kez a çatlatma yada direkt aşılama deneyeceğim. Çünkü yaşımız çok geçiyor artık 🥺

X