Cildi aydınlatmak için yaptırabileceğim bir uygulama var mı?

Yagmur9248

Guru
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2011
453
78
Cildim esmere yakın çok esmer değilim açık tenlide değilim ama çok soluk cildim. Cildi canlandıracak uygulamalar var mı? Mezoterapi gençliş aşısı vs. Görüyorum ama nedir bilmiyorum. Cildim de leke yok 28 yaşındayım. C vitamini kullandım ama işe yaramıyor. Daha parlak bir cikt için yaptırabileceğim medikal bir uygulama var mı?

seldie ataşehir de muhteşem ikili diye bir uygulama var hydrafacial altın iğne somon DNA yapıyorlar ben bayağı memnun kalmıştım.

Cildim esmere yakın çok esmer değilim açık tenlide değilim ama çok soluk cildim. Cildi canlandıracak uygulamalar var mı? Mezoterapi gençliş aşısı vs. Görüyorum ama nedir bilmiyorum. Cildim de leke yok 28 yaşındayım. C vitamini kullandım ama işe yaramıyor. Daha parlak bir cikt için yaptırabileceğim medikal bir uygulama var mı?
Paris isiltisi yaptirmistim ben Aralik ayinda bitti 3 seans. Ben memnun kaldim. Nem ve isilti verdi. Solgunlugu gitti. Arastir istersen.

Paris ışıltısını 4 seans şeklinde yaptırdım. Ve gerçekten çok memnun kaldım. C vitamini ben de kullanmıştım. Bende de erki etmedi. Ama memnun kalan çok insan da var.

Paris isiltisina ben de heves etmistim bir ara ama etkisinin kisa surdugunu soylemislerdi burada.
Bir de doktor populer bir urun demisti,
dolarla da fiyati cok artti.
Kardesim altin igne yaptirirken cildinin aydinlandigini soylemisti.
Ben prp-mezoterapi yaptiracagim onumuzdeki donemde sanirim benzer sebepten dolayi.
Dolgu,botoks yaptirdigim yerde bir vitamin ignem var daha once aldigim ama henuz yaptirmadim. Y Yagmur9248

Ben paris ışıltısını 2 kere yaptırdım hiç memnun kalmadım galiba ondan memnun kalmayan nadir insanlardanım
Daha sonra prp yaptırdım ondan sonra herkes cildine ne yaptırdın? İşte cildin mermer gibi falan dediler ama acıyor o kadar iğne😞 şimdi gene istiyorum ama 2 ameliyat oldum tahammülüm kalmadı acıya ağrıya sanırım mevsmi geldiğinde dermapen, her mevsimde prp, biyolojik lifting inne aqua öneririm mezoterapi olarak

minaz estetik beylikdüzü’nde gençlik aşısı yaptırdım ilk seansta fayda gördüm, herkes sende bir değişiklik var ama ne dedi. Çenemde iki tane leke vardı. Geçti bakalım

Ben paris ışıltısını 2 kere yaptırdım hiç memnun kalmadım galiba ondan memnun kalmayan nadir insanlardanım
Daha sonra prp yaptırdım ondan sonra herkes cildine ne yaptırdın? İşte cildin mermer gibi falan dediler ama acıyor o kadar iğne😞 şimdi gene istiyorum ama 2 ameliyat oldum tahammülüm kalmadı acıya ağrıya sanırım mevsmi geldiğinde dermapen, her mevsimde prp, biyolojik lifting inne aqua öneririm mezoterapi olarak
dermapen eğer dışarı çok fazla çıkmıyorsanız yani güneş altında çok bulunmayacaksanız her mevsim yaptırabilir diye biliyorum

X