Çocuk Çalışıyor Diye Ödenen Sosyal Yardım Kesilir mi? Anneye Annelik Yapmak İstememe ve İç Dökme Konusu

Yani annenle ilişkin bu şekildeyse, sırf bir gün hasta olurum da yanıma gelir dşye yan cepte bekletme. Tamamen sil at. Senden maddi destek isterse de açık açık yapmayacağını söyle. Pasif agresif davranıyorsun.
Ayrıca yazdıklarından da yüzde yüz seni haklı bulmadım. Tüm arkadaşlarınla bağını koparmış olman, yeni çevrende arkadaş edinememen normal değil.

Değil be Hale...Bu kız çok çekti, hala da çekiyor
Bu üyenin daha önceki konularında ben de ona hak verir yorumlar yazmıştım. Ama bu konusundan bencillik akıyor. Hastanede ordu gibi peşinde dolaşılan insanlar da o orduya zamanında maddi-manevi hizmet etmiş kişiler. Aile olmak böyle bir şey. Hep bana hep bana olmaz. Konu sahibi ileride kendi işine yarama ihtimaline karşın annesini dürüstçe hayatından çıkarmıyor. Ama evlatlık görevlerini de (haklı veya haksız sebeplerle) yapmak istemiyor. Annesi de çocuk büyüttüm bana baksın diyor. İkisi de birbirinden fayda sağlamaya çalışan benzer kişiler.

X