Çok acil plesentanın arkasında kanama alanı

matizko

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2024
67
13
25
6+4 haftalık hamileyim bugün kanamam oldu doktor plesentanın arkasında minik bi kanama alanı var dedi bu durumu yaşayan var mı

6+4 haftalık hamileyim bugün kanamam oldu doktor plesentanın arkasında minik bi kanama alanı var dedi bu durumu yaşayan var mı
Olur öyle ilk haftalarda ilk 16 hafta düşük tehlikesi hep olabilir. Dinlen. Doktor Progestan igne vermiştir onları ol veya fitil. Başka bir şeye gerek yok. Tutukacak bebek tutunuypr canım. 10. Haftamda olmuştu geçti

Olur öyle ilk haftalarda ilk 16 hafta düşük tehlikesi hep olabilir. Dinlen. Doktor Progestan igne vermiştir onları ol veya fitil. Başka bir şeye gerek yok. Tutukacak bebek tutunuypr canım. 10. Haftamda olmuştu geçti
Teşekkürler daha iyiyim bı kaç gün sonra randevum var zaten

Merhabalar çok geçmiş olsun. Ben 5+3 günlük hamileyim(inşallah). Keseyi görmek için 2 gün önce gittiğimde kesenin içinde yolk sac gördü, kese boyutu haftasıyla uyumlu hatta bir gün ileride dedi. Kese 5 mm, ancak etrafında 22×10 mm büyüklüğünde büyük kanama alanı izlendi. Progestan fitil verdi sabah ve akşam kullanmak üzere. Ancak ben çok korkuyorum, embriyo henüz yok olmaması normal dedi, düşük riskine yüksek dedi. Kanama alanı taze dedi. Oysa ben hamile olduğumu öğrendiğimden beri çay kahve bile içmiyorum yerimden bile nadir kalkıyorum. Bebeğim hiç oluşmayacak ya da kalp atışını duymayacağız, ya da başına bir iş gelecek diye çok korkuyorum. Kanama alanı benim gibi büyük olup bebeği sağlıkla doğan var mı ya da kanama alanı ne zaman bitiyor? Benim hiç vajinal kanama da olmadı ama çok korkuyorum.

Merhabalar çok geçmiş olsun. Ben 5+3 günlük hamileyim(inşallah). Keseyi görmek için 2 gün önce gittiğimde kesenin içinde yolk sac gördü, kese boyutu haftasıyla uyumlu hatta bir gün ileride dedi. Kese 5 mm, ancak etrafında 22×10 mm büyüklüğünde büyük kanama alanı izlendi. Progestan fitil verdi sabah ve akşam kullanmak üzere. Ancak ben çok korkuyorum, embriyo henüz yok olmaması normal dedi, düşük riskine yüksek geçtidedi. Kanama alanı taze dedi. Oysa ben hamile olduğumu öğrendiğimden beri çay kahve bile içmiyorum yerimden bile nadir kalkıyorum. Bebeğim hiç oluşmayacak ya da kalp atışını duymayacağız, ya da başına bir iş gelecek diye çok korkuyorum. Kanama alanı benim gibi büyük olup bebeği sağlıkla doğan var mı ya da kanama alanı ne zaman bitiyor? Benim hiç vajinal kanama da olmadı ama çok korkuyorum.
Biliyorum çok korkuyorsun ama biraz sakin olmaya çalış ben de bol bol dinlenip çokça su içtim Allah'a şükür geçti gitti. Benim ,8 haftalık olana kadar sürekli kanaman oluyodu lekelenme oluyodu. Hem zaten progestan kullanıyorsan bişey olmaz korkma

X