Cok cok yuksek ikili test sonucu

Nifty testi güvenilir. Diğerleri tarama amaçlı. 2 Li ve 3 lü testleri riskli çıkan bir arkadaşımın ne yazık ki korkulan başına geldi. Bebekte pek çok rahatsızlık var, beslenemiyor, acı çekiyor, milyonda bir görülen bir sendromla doğdu, tek elememiz gereken down sendromu değil, pek çok anomali var. Siz şanslıymışsınız ama herkes sizin kadar şanslı değil. İmkanı olan nifty test yaptırsın
Nifty testi zaten çoğu anamolileri kapsıyor o yuzden ben onu yaptirdim henüz daha 24.haftadayiz hersry normal ama tabiki doğana kadar emin olamayız herkes için geçerli bu

Biz suan 24.haftadayiz detayliya da girdik hamd olsun hersryine beyninden ic organlarına kadar baktılar hersey normal cikti olmasi gereken değerlerdi yani bebekle ilgili bi sıkıntı yok cok sukur 2li testin neden yuksek çıktığını bilmiyorum zaten nifty testinde de temiz cikmisti cinsiyeti bile orda ogrendik
Ohh şükür🤲🏻 2 li test yaştan dolayı bile riskli çıkabiliyor diyorlar ben 35 yaşındayım ondan mı çıktı bilemiyorum. Allahım bana da güzel haberler nasip eder inşallah

Ohh şükür🤲🏻 2 li test yaştan dolayı bile riskli çıkabiliyor diyorlar ben 35 yaşındayım ondan mı çıktı bilemiyorum. Allahım bana da güzel haberler nasip eder inşallah
İNSAALLAH ben hep dua ediyorum ALLAHIM tüm hamilelere yardim etsin evlatlarını saglikla saglikli bir şekilde kucaklarina almayı nasip etsin 🤲🤲
Sen ne zaman verdin kani

İNSAALLAH ben hep dua ediyorum ALLAHIM tüm hamilelere yardim etsin evlatlarını saglikla saglikli bir şekilde kucaklarina almayı nasip etsin 🤲🤲
Sen ne zaman verdin kani
Bugün sonucum geldi çok şükür temiz 🤲🏻Allahım herkese hayırlı haberler almayı nasip etsin çok şükür

Merhaba benimde yaşım 21 12 haftalık hamileyim ultrason muayenesi perinatoloji muayenesi normal çıktı ense kalınlığı vs. Fakat ikili testte tziomi 13-18 olan 31:1 çıktı çok kötüyüm daha önce 3 kaybım var fetal DNA verdim bugün inşallah güzel sonuçlar alırım bu ikili testin doğruluk oranı kaç acaba sonuç çıkana kadar kendimi mahvedicem hiç birşey yapasım gelmiyor içimden

Bugün sonucum geldi çok şükür temiz 🤲🏻Allahım herkese hayırlı haberler almayı nasip etsin çok şükür
Merhaba sizin adınıza çok çok sevindim. Benim de biyokimyasal riskim 1/173 çıktı. Sizde ense kalınlığı ve burun kemiği normal miydi? Bizim bunlar normal ama kan testi kötü geldi, fetal dna testi verdik ama sonuç gelene kadar günler öyle zor geçiyor ki..

Merhaba sizin adınıza çok çok sevindim. Benim de biyokimyasal riskim 1/173 çıktı. Sizde ense kalınlığı ve burun kemiği normal miydi? Bizim bunlar normal ama kan testi kötü geldi, fetal dna testi verdik ama sonuç gelene kadar günler öyle zor geçiyor ki..
Merhaba benim ultrason görüntülerimde sorun yoktu sizinkisi gibi kan testim kötü geldi nifty yaptırdım hemen çok şükür temiz geldi inşallah sizinkide temiz gelicek bol bol dua edin

X