Derin ve sert cinsel ilişki sonrası kasık ağrısı

Eğitim fakültesi mezunusun sanırım. Neyse bi kenara bırakalım bunları. Bir sorum olacak sadece. Bu forumun amacı nedir?
Hayır eğitim fakültesi mezunu değilim. Bu forumun amacı mantıklı sorulara mantıklı cevaplar vermek. Komik şeylere gülmek, alay edercesine açılan konulara alay ederek cevap vermek.

Hayır eğitim fakültesi mezunu değilim. Bu forumun amacı mantıklı sorulara mantıklı cevaplar vermek. Komik şeylere gülmek, alay edercesine açılan konulara alay ederek cevap vermek.
Tamam teşekkür ederim. Yeni üyeyim de amaca uygun davranmak istiyorum o yüzden sormak istedim. Tavırlarımı ona göre ayarlayacağım sorulan sorularda çünkü 😼 👍🏻

Merhaba 6 aylık evliyim. Ne zaman derin ve sert ilişki yaşasam ertesi günü ağrım oluyor. İlişki esnasında hiç ağrı olmuyor yanma batma acı olmuyor hoşuma gidiyor ama ne hikmetse ertesi gün kasığımda ağrı oluyor ve şiddetli olmuyor kendi kendine de geçiyor 3-4 günde. Şunu fark ettim uzun sürerse ve tüm ilişki boyunca derin ilişkiyse böyle oluyor. Derin ilişki dediğim penisin tamamını köküne kadar alarak ve hızlı git gel yapmak. İşte bu ertesi günü kasık ağrısı yapıyor bende. Bu arada yavaş yapınca veya penisin yarısını içime alarak yaparsam veya köküne kadar alsam dahi tüm ilişki boyunca tamamı içimde bulunmazsa hiç bir problem olmuyor. Bu normal mi bunu yaşayan var mı?
Benimde sert ilişki sonrası vajina dudagımın içi şişmiş ve kanamış parmaklarken sert şekilde tırnagı battı bikaç kere acaba nedendir?

X