Aşılama Deu hastanesinde aşılama ücretlimi?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

candy77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2009
24
0
DEU hastanesinde sigortalı olduğu halde aşılamadan ücret alınıyormu? Bilgisi olan varmı.

hayır ilaçları devlet karşılıyor sanırım verilsede 100 lira falan bende aşılama yaptıracağım öncedende yaptırdığım için benimkileri karşılamıyor ama sizinkini karşılar
ben daha önce 5 kere yaptırdım ilkinde gebelik oldu ve kalbi atmadı aldırdık umutlu ol inş olur hayırlısını dile yanımda arkadaşım ilk aşılamayı oldu ve kamile kaldı doğurdu yüzde 10 15 şans ama hayırlısı

canım eger işlemlerinin hızlı ilerlemesini istiyorsan önce hastanede öğretim üyelerinden birine muayene oluyorsun(150 tl)Kullanacagın ilaçların bir kısmını devlet ödüyor bir kısmını sen..Bir de hastaneye aşılama için 200 tl ödüyorsun.Ben de bugun yaptırdım DEÜ nde..ınşallah hayırlısı olur.Eğer poliklinikten sıranı beklersen ücretsiz aşılama yapılıyor.Senin tercihin...

güncel olarak deü'de tedavi gören var mıdır acaba? aşılama yaptıran varsa ne kadar ödediniz?
sadece aşılama ve tüp b. için değil, femera, ovitrelle içeren tedaviyi de yapıyorlar mı?

X