Dış gebelik hakkında

Arkadaşlar merhaba herkese geçmiş olsun. Size birşey sormak istiyorum ben dış gebelikten kapalı ameliyat olalı 4 ay oldu fakat bazı aylar ameliyat olduğum tüpümün alındığını yerde içten bir ağrı oluyor dış gebelikte yaşanılan ağrı gibi sadece hafif şekilde . Bu sizde oluyor mu

Merhaba öncelikle çokk geçmiş olsun yorucu ve üzücü bir süreç bende ekim ayında dış gebelik geçirdim beta 705 te iken iğne ile sonlandırıldı 2 doz oldum düzensiz betada anlaşıldı benim.. özeldeki doktorum rahim filmi önerdi 18bin isteyerek😂 ben çektirmedim devlete gittim hamile kalmakla ilgili bir sıkıntın yoksa filme gerek yok dedi çektirmedim ve korunmayı bıraktıktan 2 Ay sonra şuan hamileyim😍 size umut olsun diye yazmak istedim😌 3 ay korunduk ☺️
Ben şuan dış gebelik geçirdim canım değerim yükselip düşüyor böyle tekrarlanıyor et parçası falan da düştü kanamam çok hafif geliyor ne zaman birliktelik yaşayabilirim bugün kanamanın 14. Günü falan

Ben şuan dış gebelik geçirdim canım değerim yükselip düşüyor böyle tekrarlanıyor et parçası falan da düştü kanamam çok hafif geliyor ne zaman birliktelik yaşayabilirim bugün kanamanın 14. Günü falan
Çokk geçmiş olsunn canım 🥹 kanamam benim 20 gün sürdü bitince birşeyler yaşamışız diye kaydetmişim 1 kez sanırım sonra motive olarak iyi olmadığımdan denemedik sanırım 15 gün sonra regl olmuştum canım

Çokk geçmiş olsunn canım 🥹 kanamam benim 20 gün sürdü bitince birşeyler yaşamışız diye kaydetmişim 1 kez sanırım sonra motive olarak iyi olmadığımdan denemedik sanırım 15 gün sonra regl olmuştum canım
Merhaba canım ben dış gebelik yaşadım ilk doz 85 lik iğneyle artı kürtaj ile düşmedi değerim ikinci doz iğne yaptılar yine aynı sekilde bu sefer sol tarafım da şiddetli ağrım var neden acaba bilgin var mı korkuyorum tüplerim falan mı diye yoksa iğnenin etkisi mi

Merhaba canım ben dış gebelik yaşadım ilk doz 85 lik iğneyle artı kürtaj ile düşmedi değerim ikinci doz iğne yaptılar yine aynı sekilde bu sefer sol tarafım da şiddetli ağrım var neden acaba bilgin var mı korkuyorum tüplerim falan mı diye yoksa iğnenin etkisi mi
Merhaba çok geçmiş olsun benim çok şiddetli ağrım olmadı sağda kasığımda oldu sadece o da 2-3 aya geçti kendiliğinden

X