Dondurulmuş embriyo icin genetik test tecrubeleri

sailormoon34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2024
2
0
34
Merhaba, 34 yasindayim esim ile 2 kez Aa ve Ab kalite 5. gun embriyo transferi denedik fakat tutmadi. Şimdi geriye bu kadar iyi kalitede olmayan 2 embriyomuz kaldi. Genetik test yaptirmayi düşünüyoruz ama cok kararsiziz. Tekrar yumurta toplama sürecine girmek istemiyorum. Surekli igneler ve denemeler beni cok yipratti. Evet belki daha fazla deneyen arkadaslar vardir ancak bana agir geldi. Bu son transferde artik tutsun istiyorum. Genetik test ile ilgili tecrubelerinizi paylasabilir misiniz

Merhaba. bende yaptırdım ama dondurma işlemi öncesinde yapılıp donduruldu. bu şekilde olunca iki kez çözülmüş olacak embriyo. doktorumuz bize kesinlikle böyle bir şey önermemişti. sizin doktorunuz bu konuda ne yorum yapıyor?

Merhaba, 34 yasindayim esim ile 2 kez Aa ve Ab kalite 5. gun embriyo transferi denedik fakat tutmadi. Şimdi geriye bu kadar iyi kalitede olmayan 2 embriyomuz kaldi. Genetik test yaptirmayi düşünüyoruz ama cok kararsiziz. Tekrar yumurta toplama sürecine girmek istemiyorum. Surekli igneler ve denemeler beni cok yipratti. Evet belki daha fazla deneyen arkadaslar vardir ancak bana agir geldi. Bu son transferde artik tutsun istiyorum. Genetik test ile ilgili tecrubelerinizi paylasabilir misiniz
merhaba, ben de tekrarlayan düşüklerim olması sebbei ile genetikli tüp bebek yapıyorum ilk opu sonrası 2 embriyomuz gitti ama malesef 2side sağlıksız geldi, ama dondurulduktan sonra nasıl olur onu bilemiyorum. 1 hafta sonra geldi genetikte sonuçları çok sürmüyor. fiyatı da 370 Euro idi.

X