Anket Dr Esabil Eker burun esnetıgi

Aysetopcu

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2016
26
2
36
Merhabalar ben 8.04.2017 tarihinde burun estetiği oldu hiç ağrım sızım o yok şu anda yalnız burada çok hava katı geliyor bir de buradan nefes alabiliyorum ağzın kuruyor sormak istediğiniz başka SORULAR varsa cevaplayabilirim gün be gün resım atıcam ‍♀️

IMG_9931.JPG

Merhabalar benim burnumda ciddi bir kırık ve eğrilik söz konusu sağlık probleminin yani sıra görüntü beni bı hayli etkiliyor esabil bey çok met edilen bir doktor çok araştırdım sonunda 19 temmuza ameliyat günü aldım kimileri güzel olur kimileri çirkin olur diyor açıkçası korkuda var sizden ricam beni biraz motive edip tecrübelerinizi paylaşarak rahatlatabilirseniz memnun olurum. Şimdiden teşekkürler

Esabil hocam hakkindaki bütun ovguler gercekmis 1 mayis 2018 gunu burun ameliyati oldum ne bir agrim ne bir sikayetim sanki hic dokunmadi burnuma kolumdaki igne yeri acidi burnum acimadi, gece rahatlikla nefes aldim, uyudum, gozlerim mor ve yuzum sis olmasa sanki hic ameliyat olmamisim gibi rahatim, omrumdeki ilk ameliyatim oldugumdan cok korkuyordum esabil hocanin kendine olan ozguvenini gorunce rahatladim,isinin eri, cok guleryuzlu, onca hastasi olmasina surekli ameliyatlara girmesine yorgunluguna ragmen cok ilgili evliya gibi degisik bir adam hem kisiligini hem isini herseyini cok sevdim herkese esabil hocami tavsiye edecegim,butun arkadaslarima anlatiyorum boyle bir doktor yok, ameliyathanedeki ekibide ayni kendisi gibi hepsi cok ilgili ve guleryuzlu ,Allah onun gibi doktorlari basimizdan eksik etmesin,burun ameliyati olan butun arkadaslarim neler cekti bende anlattiklarinin hicbiri olmadi demekki doktordan doktora fark var ,esabil hoca narin bir sekilde hic zedelemeden dokularimi acitmadan ameliyat etti demekki Bir yakinimda ayni gun kendisine goz kenarlari icin kirisik botoksu yaptirdi oda sonuctan cok memnun kendinizi rahatlikla esabil hocama emanet edebilirsiniz herkese saglikli hayatlar
Bugun ameliyatimin 5. Gunu superim agri yok aci yok uyku sorunsuz bugun sokaga bile ciktim

X