Ella

kaderrrrrrrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2024
42
2
21
İlişki de kondom yırtılması olduğu için ilk 24 saat içinde Ella içtim. Şuan adet dönemim 6 gün gecikti. Evde idrar testi yaptım sonuç negatif. Bu gecikmenin sebebi ilaçtır değil mi lütfen yardımcı olur musunuz ?

Kesinlikle ilaçtandır. Bende evliliğimin başında bir defa içmiştim hem gecikti hem kasıklarımda ağrılar oldu bütün belirtileri yaşadım ama tabi sonra regl oldum bikaç gün içinde olursun merak etme strestende uzuyor bence ama ilaç baya vücut dengesini bozuyor

Kesinlikle ilaçtandır. Bende evliliğimin başında bir defa içmiştim hem gecikti hem kasıklarımda ağrılar oldu bütün belirtileri yaşadım ama tabi sonra regl oldum bikaç gün içinde olursun merak etme strestende uzuyor bence ama ilaç baya vücut dengesini bozuyor
İnşallah öyledir çok stres yaptım test sonuçlarım negatif çıksa bile rahat edemiyorum.

Merak etme bikaç güne regl olursun olamadığın için kasıkların ağrıyor çünkü birsürü test yapmıştım bende o yüzden

Umarım bir daha o hapı içmek zorunda kalmazsin. Çok ağır ve dengeni bozan bir hap.gecmis olsun.

X