Erkek İnfertilitesi Epilepsi West sendromu lütfen yardımcı olun

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Karatasegemen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
154
66
37
Oğlum 15aylık öne doğru selamlama nöbetlerimiz başladı ama her uykudan uyandıktan sonra oluyor geçen hafta doktor a gitti k keppra başlandı bu West sendromu nedir birde alanı West sendromu olan nöroloji Dr önerebilir misiniz zeka ve gelişim geriliği oluyor diyo inanın psikolojim alt üst lütfen bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim

Oğlum 15aylık öne doğru selamlama nöbetlerimiz başladı ama her uykudan uyandıktan sonra oluyor geçen hafta doktor a gitti k keppra başlandı bu West sendromu nedir birde alanı West sendromu olan nöroloji Dr önerebilir misiniz zeka ve gelişim geriliği oluyor diyo inanın psikolojim alt üst lütfen bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim
Merhaba benim oğlum da epilepsi hastasi kullandığımız ürün oğlumun nöbetini engelliyor aynı zamanda tedavi ediyor dünya sağlık örgütü sağlık bakanlığı onaylı kesinlikle tüm epilepsi hastalari ve beyin ile alakalı sorunlu hastalar kullanmalı.bana ulaşın lütfen.

Merhaba bende aynı sıkıntıyı yaşamaya başladım lütfen nasıl aşacağız bunu bende bilgi istiyorum

Merhaba benim oğlum west artımikrosefali artı cpsi var bende 6 aydır bu hastalıkla uğraşıyoruz

Merhaba benim kızımda 4 aylık atakları doğduğundan beri var geçen hafta teşhis kondu sabrile başladık synacthen iğne oluyoruz bide gelişimi geri tabi kafasını tutamıyor bize hiç bakmıyor gelişim gösteren var mı bu hastalıkta çok endişeliyim

Benim bebeğimde westsendromu şuan 9 aylık ama 4 aylık gibi ilaç tedavisine başladık fizik tedaviye daha baslayamadik bn evde yapıyorum sizin cocuklariniz nasıl şuan

Benimde oğlum şuan 7 aylık 25 gün önce west teşhisi konuldu şuan sizin çocuklarınız nasıl ? Nasıl devam ediyorsunuz ? Nasıl besliyorsunuz yardımcı olur musunuz ?

Benimde oğlum şuan 7 aylık 25 gün önce west teşhisi konuldu şuan sizin çocuklarınız nasıl ? Nasıl devam ediyorsunuz ? Nasıl besliyorsunuz yardımcı olur musunuz ?
Geçmiş olsun bnm oğlum sadece başını tutuyor gülüyor aguluyor takip edip kahkaha atıyor ama eşyalara uzanmıyor sürekli elleri ağzında ilaç tedavisi ile 3 aydır nöbet yok durumunu zaman gosterek diyor doktorlar kronolojik 1 yaşında fizik tedavi ve rehabilitasyon gidiyoruz düzeltilmiş 9.5 aylık ekgidaya daha gecmedik ama doktor şeker tuz ve karbonhidrattan uzak durun dedi

şuan 4 yaşındayız cok şükür yürüyor algısı iyi frisum kullanıyoruz herhangi bir nöbetimiz olmadı fakat eeglerimizde hipsaritmilerimiz mevcut dil konuşma terapisine gidiyoruz kelimeler yeni yeni cıkmaya başlıyor tam telafuz edemese bile sölemeye calışıyor allahın iznyile ben inanıyorum sağ tarafından fiziksel kısıtlılığımız var ama fizik tedaviyle yol aldık kaynaştırma raporu var fakat devlet okulana daha başlamadık,

Merhaba benim kızımda 4 aylık atakları doğduğundan beri var geçen hafta teşhis kondu sabrile başladık synacthen iğne oluyoruz bide gelişimi geri tabi kafasını tutamıyor bize hiç bakmıyor gelişim gösteren var mı bu hastalıkta çok endişeliyim
Merhaba cocugunuz durumu nasıl ilaç veya iğneyle durduğu zaman nöbetler geri başlıyor mu
Bizde de nöbetler durdu 4 aydır ama geri başlar mı diye korkuyoruz
Bilen yaşayan varsa yorum yapabilir mi

X