Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Merhabalar dün ilk anda yaptığım gebelik tesitm pozitifti buraya da resmini atmıştım. Bu sabah yaptığım ALBI markali test negatif çıktı. Yani nasıl oldu anlamadım çünkü çizgi ilk anda çıkmıştı ve kuruma çizgisi değildi.. 🙄🙄 daha önce albi marka kullanan var mı?
Evet ben 9 gün önceden öğrendim albş sayesinde hamile olduğumu. Testin iyi olmadığını falan düşündüm hatta her gün yaptım pozitifti erken gebelik testinde bile çıkmamıştı düşünün artık çok ilginçti.

canım benim sol kasıgımda özellikle yere egilince şiddetli agrı olurdu
gögüslerim çok fena dolgunlaşmıştı ve agrıyorlardı
hatta üzerine yatamayacak kadar çok agırırdı şimdilerde biraz geçti
sık sık idrara çıkma vardı birde
Vajinal akintin oldu mu

Merhaba, bende de benzer belirtiler vardı, bugün kan testi verdim, beta hcg değeri 2 olarak görünüyor ama tam küsüratıyla ne kadar olduğu görünmüyor. Regle 6-7 gün kala sonuc bu. Ne kadar doğrudur bilmiyorum ama forumlarda ve pek çok sitede de gebelik alameti yok ise sonuç 0 veya 0.xxxx olur genelde diye okudum. Böyle bir durum yaşayan, önce negatif çıkıp regl daha da yaklaşınca değerleri sonradan yükselen oldu mu?
Son durum ne ? Benim adet öncesi değil ama gecikmenin 5.günü 1.2 iken gecikmenin 11.günü 27 idi. Ve geçen hafta çarşamba günü 988di bugün kadın doğuma gideceğim inşallah görürüm keseyi 🤭

Merhaba. Her vücutta farklıdır tabiiki ben kendi belirtilerimi yazıp fikir olayım sizlere.

Ben gebelik düşünmüyordum. Normal adet dönemim geldi. Klasik kasık ağrıları, göğüs hassasiyeti (dokunamayacak kadar) yorgunluk yaşıyordum gebelik düşünmediğimiz içinde gebeliğe yormadım hiç. Lakin ara sıra ayağa kalkıp adım attığımda kasığımda aniden bi gerilme acı hissediyordum bu en büyük şüphelenme sebebim oldu. Daha sonra gece 2 3 ten önce uyumayan ben 12 olduğunda sızmış oluyodum. Diğer bence en büyük belirti idrardaki koku. Enfeksiyon vs olmadığı sürece idrarda kötü koku yaşamakta gebeliğin belirtilerinden biri. Baş ağrım çok olmuştu bu süreçte. Birde idrara çook sık çıkıyordum.Daha sonra adetim 1 gün gecikti 2 gün gecikti 3. Gün kaset test aldım yaptım tek çizgiydi. 10 dk sonra çoook silik görünmeye başladı. Önceki bebeğimide negatiften 8 saat sonra silik çizgiye dönerek öğrendiğim için siliği görünce gidip hemen hızlı test aldım yaptım ve direk çiftçizgi çıktı. Sonra gittim kan verdim 648.5 beta çıktı. (Salı günü) benim hikayemde böyle sizlere yardımı olursa sevinirim :)

Kesinlikle Benimde Aynisi Adet öncesi Göğüs Ağrisi Ve Akinti Fazlaliği Vardi Aşiri Uyku Hali Vardi Baş Ağrisi Ve Ben Adet Olmam Gereken Gün Bekleyemedim Test Yaptim Silik Bi çizgi çikti Sabirsizimya Ertesi Günde Kan Testi Yaptirdim Pozitif çikti Yani Kişiye Göre Değişir Heralde Belli Olanda Var Olmayanda

Öncelikle merhaba bu sayfaya yeni üye oldum ve nasıl kullanıldığını bilmiyorum ve kafamda gerçekten çok soru var nasıl mesaj yazılacağını bilmiyordum en sonunda buraya bastım ve sizin mesajınıza karşılık olarak yazıyorum şu an başka arkadaşlara da ithafen ilacı bıraktım tam bir ay oldu doğum kontrol hapı kullanıyordum üç yıldır eşimle birlikte çocuk istiyoruz adetden iki hafta sonra adet sancısı gibi karnım ağrıdı yani sadece sağa kaburgamın altı ağrı ben de zannettim başka sorun var ya da incittim diye düşündüm çünkü hamilelik gerçekten beklemiyordum çünkü çok erken sonra bu ağrı kasıklarım vurdu anlamadığım bir şekilde midem bulandı ve o dönem şişkinlik oldu oldu karnımda çok fazla tuvalete gittim büyük tuvaletim Bağırsaklarım resmen tavan yaptı her yemekten sonra arada sırada sürekli değil ama ve belim ağrıdı üç haftadır şu an böyleyim ve adetimin bugün gelmesi gerekiyordu gelmedi doktora gittim idrar tahlili verdim idrarda çıkmadı doktor dedi ki on gün sonra tekrar idrar testi yap Bu sefer pozitif çıkabilir dedi çünkü belirtiler bunu gösteriyor benim göğüs uçlarım hiç yoktu ben küçüklüğümden beri hep içine çökük ya üşürsem dışarı çıkıyordu ya da duş alınca ama yemin ederim son bir haftadır hem büyüdüler hem de uçları sipsi sivri oldu ve şu anda da adet olacakmışım gibi karnım ağrıyor ama adet yok ortada sıca hamile miyim kızlar gerçekten gerçekten on gündür bekleyemiyorum on gün sonra test yapmam gerekiyor ama kafam çok karışık ve de vücudumun dengesi resmen altüst olmuş durumda hormonlarım resmen yer değiştirdi resmen hamile miyim değil miyim çok kötü bir durum bu belirsizlik şu an kasıklarım ağrıyor ama ortada adet falan yok acaba ilacı bıraktığım için ama bir ihtimal de vardır hamileyim de olabilir olabilir lütfen tecrübeli arkadaşlar herkesin yorumunu bekliyorum

sevdam eger bacaklarin agriyorsa vede gögüslerinde asiri agri varsa hamilesindir bende ayni oldum adetim gelcek sandim ama gelmedi
Öncelikle merhaba bu sayfaya yeni üye oldum ve nasıl kullanıldığını bilmiyorum ve kafamda gerçekten çok soru var nasıl mesaj yazılacağını bilmiyordum en sonunda buraya bastım ve sizin mesajınıza karşılık olarak yazıyorum şu an başka arkadaşlara da ithafen ilacı bıraktım tam bir ay oldu doğum kontrol hapı kullanıyordum üç yıldır eşimle birlikte çocuk istiyoruz adetden iki hafta sonra adet sancısı gibi karnım ağrıdı yani sadece sağa kaburgamın altı ağrı ben de zannettim başka sorun var ya da incittim diye düşündüm çünkü hamilelik gerçekten beklemiyordum çünkü çok erken sonra bu ağrı kasıklarım vurdu anlamadığım bir şekilde midem bulandı ve o dönem şişkinlik oldu oldu karnımda çok fazla tuvalete gittim büyük tuvaletim Bağırsaklarım resmen tavan yaptı her yemekten sonra arada sırada sürekli değil ama ve belim ağrıdı üç haftadır şu an böyleyim ve adetimin bugün gelmesi gerekiyordu gelmedi doktora gittim idrar tahlili verdim idrarda çıkmadı doktor dedi ki on gün sonra tekrar idrar testi yap Bu sefer pozitif çıkabilir dedi çünkü belirtiler bunu gösteriyor benim göğüs uçlarım hiç yoktu ben küçüklüğümden beri hep içine çökük ya üşürsem dışarı çıkıyordu ya da duş alınca ama yemin ederim son bir haftadır hem büyüdüler hem de uçları sipsi sivri oldu ve şu anda da adet olacakmışım gibi karnım ağrıyor ama adet yok ortada sıca hamile miyim kızlar gerçekten gerçekten on gündür bekleyemiyorum on gün sonra test yapmam gerekiyor ama kafam çok karışık ve de vücudumun dengesi resmen altüst olmuş durumda hormonlarım resmen yer değiştirdi resmen hamile miyim değil miyim çok kötü bir durum bu belirsizlik şu an kasıklarım ağrıyor ama ortada adet falan yok acaba ilacı bıraktığım için ama bir ihtimal de vardır hamileyim de olabilir olabilir lütfen tecrübeli arkadaşlar herkesin yorumunu bekliyorum

Screenshot_20240525_224201_Gmail.jpg

Merhaba ovulasyon testlerin yukaridadir. Günden güne hissettiklerimi not etmiştim.
18-19-21-22-25 ilişki oldu.

22si akşamı kasıklarımda çok az batma ve sanki regl olacakmışım gibi hafif dolgunluk başladı.

23ü sabahtan dolgunluk vardı. Gün içinde hafif ağrılı batmalar oldu. Regl öncesi belirtiler gibi, çok az da bel ağrım oldu. Sanki az bir şey koku hassasiyeti başladı ama emin değilim tam.

24ü akşam yemeği sonrasında müthiş baş ağrısı öğleden sonra da biraz mide hassasiyeti.

25i öğle saatleri belimde ağrı, kasıklarda dolgunluk ve hafif batmalar akşama doğru kasıklarda ağrı.

Polikistik over geçmişim ve fazlaca düzensizliğim var, son reglim 4 Nisan ve duphaston kullanarak regl olabilmiştim. Doktor hiçbir sıkıntı görmediğini söylemişti, hatta pcos belirtisi de görmedi sadece yumurtaliklarin biraz kistik yapıda dedi. O da doktorların direk pcos demesine sebep olmuştur dedi. Ben gebelik testimi ne zaman yapmalıyım hiç bilmiyorum, regllerim o kadar düzensiz ki. Hatta testlerde pik görebildim mi ona bile emin değilim. Tahminimce 20 mayıs pikti ama 24 mayısta da koyu cift çizgi gördüm.
Düşünceleriniz nelerdir, desteklerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar merhaba 4+4 haftalık gebeyim. Beta hcg değerlerim
19.05 de 156.92
22.05 de 549.67
24.05 de 1336.87
26.05 de (az önce verdiğim kan) 3607.89 çıktı. Çok mu hızlı artıyor bu durum beni düşündürdü biraz.

Arkadaşlar merhaba 4+4 haftalık gebeyim. Beta hcg değerlerim
19.05 de 156.92
22.05 de 549.67
24.05 de 1336.87
26.05 de (az önce verdiğim kan) 3607.89 çıktı. Çok mu hızlı artıyor bu durum beni düşündürdü biraz.
Gayet iyi artıyor endişelenmeyin☺️ Artık keseyi görebilirsiniz minik de olsa aslında sürekli kan vermek stres yapıyor insanda.

Gayet iyi artıyor endişelenmeyin☺️ Artık keseyi görebilirsiniz minik de olsa aslında sürekli kan vermek stres yapıyor insanda.
Yok artık vermeyeceğim kan 😄 ya daha küçük olduğu için gitmek istemiyorum 7 hazirana aldım randevu 6+2 olacak o zaman bakalım nasıl geçecek zaman 😊

Yok artık vermeyeceğim kan 😄 ya daha küçük olduğu için gitmek istemiyorum 7 hazirana aldım randevu 6+2 olacak o zaman bakalım nasıl geçecek zaman 😊
Oyy maşallah sağlıkla büyüsün sağlıkla doğsun minik🥰 İlk zamanlar o heyecanla geçmek bilmiyor cidden ama sonra ne ara doğdu ne arada büyüdü diyorsun🥹 Tadını çıkarın🥰

Merhabalar kızlar. Hamilelik şüphelerim var. On gündür kötü idrar kokusu(ilaç içmişim gibi), bel kalça ağrılarım, baş dönmelerim var. Ve son iki gündür sadece göğüs ucum çok acıyor tişört değse bile acıtıyor. Bu ilk defa başıma geldi. Sizce hamilelik belirtileri mi bunlar?

X