Menopoz Erken menepoz yaş 26

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

My life my decision

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2019
447
169
28
Merhaba kızlar. 26 yaşındayım. Erken menepozum 3 yıldır. Ne yumurta ne de folikül var. Adet görmüyorum. Doktorlar tedaviye başlamıyor. Folikül gelişimi için yaptığınız ve fayda gördüğünüz birşey oldu mu.?

Merhaba kızlar. 26 yaşındayım. Erken menepozum 3 yıldır. Ne yumurta ne de folikül var. Adet görmüyorum. Doktorlar tedaviye başlamıyor. Folikül gelişimi için yaptığınız ve fayda gördüğünüz birşey oldu mu.?
bana da erken menapoz ve yumurta yok dedi ama şuan Bismillah deyip bi yola çıktım inşallah faydasını görürüm biraz kullanıp kan tahlili vericem tekrar. Yapmaya başladığım şeyler ; hayıt suyu, hayıt tohumu, testere dişli aslan pençesi çayı, adaçayı, papatya çayı, 1 tatlı kaşığı çörekotu yağı içmek, arı sütü bal polen propolis kestane balı karışımı. Belki size de fikir olur denemek istersiniz. Şifa Allah'tandır.

bana da erken menapoz ve yumurta yok dedi ama şuan Bismillah deyip bi yola çıktım inşallah faydasını görürüm biraz kullanıp kan tahlili vericem tekrar. Yapmaya başladığım şeyler ; hayıt suyu, hayıt tohumu, testere dişli aslan pençesi çayı, adaçayı, papatya çayı, 1 tatlı kaşığı çörekotu yağı içmek, arı sütü bal polen propolis kestane balı karışımı. Belki size de fikir olur denemek istersiniz. Şifa Allah'tandır.
Teşekkür ederim 🙏 🌼 inşallah

araştırmaya devam et. regl olabilmen için ilaç alıyorsun di mi o cok önemli. bana da yumurta yok dedi uzun süredir erken menopozum ama yaşım 28. neyse yumurtan yok diye kestirip atıyor doktorlar ama başka zaman yine baktırmak işe yarar mı bilmiyorum bi de besin gıda takviyeleriyle yumurta elde edilir mi böyle şeylerde duyuyorum biraz şans kader işi gibi allah hepimize kolaylık versin, bi gelişme öğrenirsen bana da haber et:)

X