Eşim benimle her kavgadan sonra boşanmak istiyor

Merhabalar, öncelikle şimdiden okuyup bana cevap yazacağınız için teşekkür ederim çok sıkışmış durumdayım lütfen bana bir akıl verin.

Ben daha 1 senelik yeni evliyim severek evlendik ama ben eşimin dediğine göre huzursuzluk kavga trip yaptığım yani her kavgayı ben başlattığım için eşim bıkmış artık en ufak bi küslükte boşanalım diyor en son aileler araya girdi orda da eşim geri adm atmadı orda dedikleri hala kulaklarımda ama biz şekilde izin vermediler biz aynı evdeyiz eşim bana gayet güzel davranıyor o günden sonra. Arkadaşlar benim bezdirdiğim zamanlar oldu gerçekten ama bu yaşananları nasıl unutup hayatıma devam edebilirim eşimi sevebilirim bana bir akıl verin lütfen..
yani ailelerin hatrına bir süre daha devam ettirmeyi seçmiş ama uzun soluklu olacağını sanmıyorum.
sizi istemeyen birisiyle evliliği sürdürme çabanız neden, tamam hatalar yapmışsınız lakin hemen boşanalım kafasına giriyor adam. sanırım sizde de sevgi bitmiş ki, nasıl sevebilirim diyorsunuz.
e bu evliliği sürdürmedeki inat neden ben onu anlayamadım?

Büyük konuşmak istemiyorum ama boşanmak isteyen adamı tutmakla uğraşmam. Bir şeyler bitmiş ki boşanmak istemiş, durduk yere ağızdan çıkmıyor o laf.

Merhabalar, öncelikle şimdiden okuyup bana cevap yazacağınız için teşekkür ederim çok sıkışmış durumdayım lütfen bana bir akıl verin.

Ben daha 1 senelik yeni evliyim severek evlendik ama ben eşimin dediğine göre huzursuzluk kavga trip yaptığım yani her kavgayı ben başlattığım için eşim bıkmış artık en ufak bi küslükte boşanalım diyor en son aileler araya girdi orda da eşim geri adm atmadı orda dedikleri hala kulaklarımda ama biz şekilde izin vermediler biz aynı evdeyiz eşim bana gayet güzel davranıyor o günden sonra. Arkadaşlar benim bezdirdiğim zamanlar oldu gerçekten ama bu yaşananları nasıl unutup hayatıma devam edebilirim eşimi sevebilirim bana bir akıl verin lütfen..
Okadar çok kavgalar olurduki ilk evliligimde nerdeyse hergün, o kavgalar oldugu zaman o kisi toplardi valizini alirdi eline ben gidiyorum bitti derdi.
Evde otururdum ve 5 dk tutardim bakardim 5dk sonra elinde valiziyle geri gelmis dolaba geri yerlestiriyo elbiselerini 🤦‍♀️
Bir kere dedim sen her zaman toplayip gittigin valizi ben bir kere toplarsam bir kere giderim daha donmem aklinda bulunsun ama sandiki kendisi gibi yuzsuz olup 5dk sonra geri donecegimi.
Yani bi evde kavga varsa ve bosanacam diye d'île getiren bir kisi varsa o isin sonu cok zor gelir.

Baştan başinin etini yemeden hediye ve cicek alma huyu olan biriyle evlenseniz mesela?
Niyeyse evlenene kadar iş bozulmasin diye hic biseye sesiniz cikmiyor imzadan sonra başliyorsunuz galiba. 🙄

Bir cicek ve hediye alip eşini mutlu etmek bu kadar zor geliyorsa ve boşanmak istiyorsa tabi ki sevmiyordur siz boşasaniz daha iyi.
Bi cicek icin kavga mi edilir, kavgayla gelen cicegi ne yapacaksiniz

ay imzamı atarım

adamın huyu baştan bellidir ama evlendikten sonra değiştiririm özgüveniyle evleniliyor

sonra tripler

ben erkek olsam çekmem valla

kabul edip evlendiniz

Bazı insanların tarzı o eşiniz de öyle biri olabilir mi?
Yani bazı ilişkilerde partnerler artık önemsenmediğini, fikrinin saygı duymadığını, artık o ilişkide değerli hissetmediğini göstermek yani bir tepki vermek için ayrılmak isteyebilir, gerçekten ayrılmak istediği için değil de bu sebepten böyle yapıyor olabilir mi?
Bunu bir düşünmek lazım.

Esine ufak surprizler yap. Mesela ac davayi celp gelince adam şok. Surprizin dik alasi. 😁 hazir cocuk yok her kavgada bosancam diyen adami bosa arkadasim. Ama sonra vay altinlarim vay param diye aglama. Smdiden altinlarini vs saglama al.

X