Esim cok bakimsiz

Aman allahtan size gebelikte yanaşmamış mikrop falan bulaşırdı Allah korusun ☹️ yemek yememe, hayattan zevk almama gibi şeyler eşlik etmiyorsa ne yazık ki kocanız depresyonda değil dümdüz pis.

Zaten herşeyin psikolojiye bağlanması sinirimi bozmaya başladı dümdüz şerefsiz insana yok öyle yok böyle dümdüz pis insana depresyonda bilmem ne. Dr onayladı mı mesela? Bizde borç harç gördük banyo yapmaktan vazgeçmedik yani. Aylarca banyo yapmayan insan spatula ile temizlesen anca pası çıkar. 😀

Selam canlar
Öncelikle iyi ki böyle bir kulüp var içimi kimseye dökemiyorum ne aileme ne de arkadaşlarıma
Kızlar eşim dünyanın en üşengeç insanı çok bakımsız, ne duş alıyor ne dişlerini fircaliyor ne özel temizliğini yapmiyor homeoffice calisiyor .hep evde.Diyeceksiniz ki birlikte nasıl oluyorsun . Hamileligimin 4.ayindan itibaren birlikte olmuyoruz. Yanaşmıyor bana. Ben ona yaklaşınca çok kirliyim diyor. Duş alayım sonra diyor . Onunla oturup konustuk defalarca . Su borçlardan toparlayamıyorum kendimi diyor. Işleri de duzgun gitmiyor. Ama megersem bekarkende boylemis.uyku problemi olan hijyenine onem vermeyen biriymjs.Şuan bebegim 7 aylık hala birlikte olmuyoruz. Bir milyona yakın borç var acaba depresyonda mi geçici mi onu nasıl kendisine getirebilirim ?
Bekarkende böyleymiş diyorsunuz. Hadi borç harçtan evlenince depresyonda desek. Esiniz pis. Pis adamla ömür mü geçer Gülben. Duşa gitmiyorsa bi bahçe hortumu alın tazyikli olandan üstüne tutuverin. Ay pis adamdan nefret. Bu şekilde birlikte olmayın zaten. Bi duş alsın bi zahmet

Neticede şu anda çalışmıyorsunuz. Hangi hatanın sonucu ? Kumar mı, kripto mu nedir ?
Kripto ... eşim bir borsa uygulaması çıkarıyor yakın bir akrabam buna para veriyor bu konulara cok hakim diye param sende dursun işinevkoy diye buda hem uygulamaya hemde kriptoya koyuyor zarar ediyor. Şimdi de parasını istiyor kaldı ki dolarla verdi haklı olarak dolarla istiyor. İşin en acınası tarafı borcu kapatmak için yine akrabamdan bir kısım para alıyor ödemiyor kriptoya koyup büyütüp öyle vermek istiyor orda da batıyor ×2 borçta salak kocam.

Selam canlar
Öncelikle iyi ki böyle bir kulüp var içimi kimseye dökemiyorum ne aileme ne de arkadaşlarıma
Kızlar eşim dünyanın en üşengeç insanı çok bakımsız, ne duş alıyor ne dişlerini fircaliyor ne özel temizliğini yapmiyor homeoffice calisiyor .hep evde.Diyeceksiniz ki birlikte nasıl oluyorsun . Hamileligimin 4.ayindan itibaren birlikte olmuyoruz. Yanaşmıyor bana. Ben ona yaklaşınca çok kirliyim diyor. Duş alayım sonra diyor . Onunla oturup konustuk defalarca . Su borçlardan toparlayamıyorum kendimi diyor. Işleri de duzgun gitmiyor. Ama megersem bekarkende boylemis.uyku problemi olan hijyenine onem vermeyen biriymjs.Şuan bebegim 7 aylık hala birlikte olmuyoruz. Bir milyona yakın borç var acaba depresyonda mi geçici mi onu nasıl kendisine getirebilirim ?
Borç bahane bekarken de böyleymiş. Düzelmez bu

Evlilikte kadın ve erkeğin birbiri üzerinde hakkı vardır. Nasıl ki erkekler bakımlı temiz kokan kadın istiyorsa, kadın da erkeğini temiz bulmalı.. Bu anlattıklarınız boşanma sebebi. Eğer laftan anlamıyorsa ailesine anlatın. Kimse ağzı ve bedeni kokan bir adamla aynı yastıkta uyumak istemez

Bu kadar borç varken üstüne eşiniz öz bakımından dahi yoksunken neden çocuk yapma kararı aldınız ki her şey üst üste gelmiş üstüne bir de bebek masrafına nasıl yeteceksiniz ek olarak bebek masrafı eklenince eşinizin tepkisi ve daha da bakımsız olması ooff içinden çıkamadım

Kripto ... eşim bir borsa uygulaması çıkarıyor yakın bir akrabam buna para veriyor bu konulara cok hakim diye param sende dursun işinevkoy diye buda hem uygulamaya hemde kriptoya koyuyor zarar ediyor. Şimdi de parasını istiyor kaldı ki dolarla verdi haklı olarak dolarla istiyor. İşin en acınası tarafı borcu kapatmak için yine akrabamdan bir kısım para alıyor ödemiyor kriptoya koyup büyütüp öyle vermek istiyor orda da batıyor ×2 borçta salak kocam.
Eşiniz borsadan anlıyormuş gercektende,uzman olmus🙄🤣

Dediğimi yapmayan borcun üstüne borç yapan birine bu konuda riskimi vermem benim kendime ait bir gelirim var kızımla... bunu ona vermem o borcuna destek olmam

Boşanın o halde o evde bir evlilik birliği yok eş sorumsuz. Borcun içeriğini bilemem aklıma herşey gelebilir bireysel borcu ise de evliliğe zarar verdiği için boşanırım.

X