Erkek İnfertilitesi eşinin sperm testinde hiç sperm çıkmayıp tüp bebek tedavisine başlayanlar yardım

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Herkes tedaviden aynı sonuçları almıyor canım . Klinferter sendromlu olup tese de sperm bulunup baba olanlar var, kaldı ki y kromozomunda çok fazla olumlu sonuç alan var tüp bebekten .Tabi önce sperm bulunması lazım .Amkara da İstanbul da erkek infertilitesiyle ilgilenen iyi doktorlar var, onlara da gidebilirsiniz .Biz Ankara da Kaan Aydos a gitmeyi düşünüyoruz
Canım sen de son durumlar nedir temmuz ağustos ayında mesajlarını okuyordum hep negatif sonuç almıştın ilk tuo bebek denemenden . Simdi durum ne merak ettim insaallah her sey yolundadır

Ayrıca genetk olmadan sakın tüp bebeğe başlamayan kalıtımsal hastalık varsa boşa yaptırmış olursunuz. Doktorun bize sölediği buydu. Ben genetk isteyince normal yolla hamile kalanlar yaptırmıyorki hocam demiştim tabi tüp bebegn t sinden bilgim yoktu cahillik. Onlar da da sık ola düşük ya da ilk bebek hastalıklı doğarsa 2. Bebek için yapılır dedi. Her türlü testi görüp ona göre yolu çizmemiz gerekir dedi. Mesela ilk muayenede eşimde tıkanıklıktan şüphe etmişti preferk kanda kromozom trstnde problem cıkınca azospermin sebbei bu muhtemelen dedi ve görüşü değişti her test cok önemli yani.
Hangi doktor,hangi merkez

Manisa grand medical hastanesi doktorumuz ömür erdem akkaya. Evet belki bilinen bir doktor değil muayene ücreti 500 lira değil ama çok şükür bize şifamızı veriyor.
Merhaba ömür hocadan memnun kaldınız mı benim eşiminde değerleri düşük ilk defa gideceğiz

Merhaba biz en dipten başladık hiç hücre yoktu. 1,5 2 sene tedavi sonrasında tek tük çıkışlar başladı. 2 deneme yaptık. 1. Negatif 2. Kimyasal oldu. Celalettin hocada tedavi olduk
Merhaba siz sonuç aldınız mı tedaviden aynı sorun bizde de var hangi ilaçları kullanıyorsunuz doktor bize de verdi bir şeyler ama emin olamadım araştırıyorum o yüzden

X