Aşılama Folükül kisti hk.

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Kistlerim hk. endişelenmeli miyim ? 😔

• Hayır tabiki.

OY: 2 100,0%
  • Kesinlikle evet.

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    2
Benim kistim doğum kontrol hapı kullanmama rağmen büyümeye devam etti. Yine doğum kontrol hapı verdiler kullanmadim . Çünkü adet olamadım cok cok az kanamam geldi ve cok fazla gogus hassasiyeti yasadim . Yani kist yüzünden 2 aydir tedavim iptal edildi. Bugunde adetimin 21. Gunu ve kanamam gelmeye başladı 2 gün sonra doktora gideceğim , daha önce hiç böyle adete 1 hafta kala kanama yaşamadım 28 gunde bir adet oluyorum duzenli olarak. :KK43:
Merhaba benimde yaklaşık 3 yıldır erimeyen 20 mm kistim var bu ay aşılama deneyecegiz doğum k. Hapı kullandım gitmedi. Dr bu tup bebek için engel teşkil eder iğne ile aspirasyon yapmalıyız dedi, sana da tüp bebek için engel olur diye söylenmiş miydi?

Merhaba benimde yaklaşık 3 yıldır erimeyen 20 mm kistim var bu ay aşılama deneyecegiz doğum k. Hapı kullandım gitmedi. Dr bu tup bebek için engel teşkil eder iğne ile aspirasyon yapmalıyız dedi, sana da tüp bebek için engel olur diye söylenmiş miydi?
Hayir canim benim klomen sonrası oldu folükül kisti doktor basit kist olduğunu ve eriyecegini söyledi .

Ayrica benimde anlattigin gibi adet gördüğümde kist olduğunu öğrenmiştim malesef.
Bugün baya yoğun gelmeye başladı sonunda,şu an koronayım doktoru aradım görüştük ,artık tüp bebek için ugraşacagız bakalım,Allahım bizlere de saglıklı hayırlı evlatlar nasip eder inşallah canım🙏

Bugün baya yoğun gelmeye başladı sonunda,şu an koronayım doktoru aradım görüştük ,artık tüp bebek için ugraşacagız bakalım,Allahım bizlere de saglıklı hayırlı evlatlar nasip eder inşallah canım🙏
Cok cok gecmis olsun çabucak atlatırsın umarım.🤲💜

Amin canim insallah . Dun bende muayene ye gittim kistim erimis cok şükür benimde bu ay baya yoğun geldi .1 yıl içinde guncel rahim filmi istediler onu çektirecegim bir sonraki ay devam edecek tedavim . Devletten rapor çıkarmaya çalışıyorum iki igneli asilama sonrasi geçeceğim. Gelişmeleri yaz banada fikir olsun Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın 🤲🥰

Nasil oldun canım neler yapiyorsun ?

Cok cok gecmis olsun çabucak atlatırsın umarım.🤲💜

Amin canim insallah . Dun bende muayene ye gittim kistim erimis cok şükür benimde bu ay baya yoğun geldi .1 yıl içinde guncel rahim filmi istediler onu çektirecegim bir sonraki ay devam edecek tedavim . Devletten rapor çıkarmaya çalışıyorum iki igneli asilama sonrasi geçeceğim. Gelişmeleri yaz banada fikir olsun Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın 🤲🥰
Bizde devlet raporu almak için 2. Aşılamayı yaptırdık,bu ay adetin 2. Günü gitcem bakalım kist falan varmı,tüp bebeğe engel oluyomuş çünkü.kan testi Vs yapcaklarmış,ben genetik testide yaptırmak istiyorum öncesinde doktoruma onu da söylicem,ikiz kardeşimin düşükleri olmuştu çünkü aynı şeyleri yaşamamak için tedbir amaçlı,istersen sende yaptır canım.Evet burdan paylaşalım aşamaları .Allahım rast getirsin inşallah canım🙏

Bizde devlet raporu almak için 2. Aşılamayı yaptırdık,bu ay adetin 2. Günü gitcem bakalım kist falan varmı,tüp bebeğe engel oluyomuş çünkü.kan testi Vs yapcaklarmış,ben genetik testide yaptırmak istiyorum öncesinde doktoruma onu da söylicem,ikiz kardeşimin düşükleri olmuştu çünkü aynı şeyleri yaşamamak için tedbir amaçlı,istersen sende yaptır canım.Evet burdan paylaşalım aşamaları .Allahım rast getirsin inşallah canım🙏
Sevindim canım senin adına insallah hersey sorunsuz ilerler . Bende tüp bebek aşamasına geçince soyleyeyim doktoruma genetik testi istedigimi . Adetimde 1. Igneli aşılamaya geçeceğim hayirlisiyla . Amin insallah Rabbim hepimizinkini rast getirsin🥰🤲

Son durum nedir canım? Nasilsin

Ayrica benimde anlattigin gibi adet gördüğümde kist olduğunu öğrenmiştim malesef.
Merhaba bende1 ay içinde 2 kez edet oldum erken oldum folükül kontrolüne gittim adetliyken 6,5cm kist dendi 2 ay kullnmam için ilaç verdi doktor ama zaten bende folükül oluşmuyordu şimdi doğum kontrol hapı kullanırsam folükül baskılıyor zaten siz ilaçlamı erittiniz kisti

X