Gebelik belirtileri ve yumurtlama

Canım belirtilerin nasıl bat ne zaman oluyor senin?
Benim normalde döngü sürem 26 gün SAT:16 NİSAN BAT:11 Mayıs belirtilere gelince normalde regl olmadan 10 gün önce ciddi anlamda göğüslerim şişerdi dokunamaz olurdum şuan hiç öyle birşey yok sadece göğüs uçlarımda dokununca acı var merdiven iner çıkarken kasıkta batma eğilip kalkarken kasıkta sancı bel bacak ağrısı arada bir ciddi baş dönmesi bunlar sadece akıntım hiç yok bu arada

Benim normalde döngü sürem 26 gün SAT:16 NİSAN BAT:11 Mayıs belirtilere gelince normalde regl olmadan 10 gün önce ciddi anlamda göğüslerim şişerdi dokunamaz olurdum şuan hiç öyle birşey yok sadece göğüs uçlarımda dokununca acı var merdiven iner çıkarken kasıkta batma eğilip kalkarken kasıkta sancı bel bacak ağrısı arada bir ciddi baş dönmesi bunlar sadece akıntım hiç yok bu arada
Benimde 15 mayıs bende bel ağrısı sırt ağrısı hafif midemde tuhaflık var. Sen bi test yapsana varsa cıkar bence artık 2 gün kalmış

bu belirtiler varken benim tüm testlerim negatif çıkmıştı hatta biçok kere yazdım yine yazayım size de adet günümden önce gece kanda hcg sıfırdı öğlen baktırdm 28 di hamile olduğumu öğrendim işte şuan mevsimde malesef yağış ve soğuk ya üşütmüş de olabilirsnz ama belirtileriniz benimle aynı ben gebeydim üşüme kasık ağrısı ama çok şiddetli sık idrara çıkma ayaklarım donardı sonra bazık forumlarda gülenler oldu ama eskilern dediği gibi kipriklerim çapraz olmuştu ona bende gülmüştüm ne alaka diye böyleydi yani inşallah gebesinizdir çok dua edicem size 😍
Birşey sorabilirmiyim göğüs dolgunlaşması ve ağrısı oldumu olduysa ne zaman oldu ?

Evet oldu ama adet olacağım zamanki gibi değil kasık ağrısından dört beş gün sonra oldu yanlarına dokununca ağrıyorlardı
Benimde normalde regl e 1 hafta kala şişer ve ağrır bu ay şuan regl e 1 gün var bu sabah uyandığımda şişmiş ve dediğiniz gibi yanlarına dokununca ağrı hissediyorum

X