Gebelik varmı yokmu

Cigdem6534

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2024
6
1
26
Kizlar bundan 1 buçuk hafta önce duş aldım duştan yarım saat sonra sağ kasığımda inanılmaz bir ağrı girdi bı 10 dakka kadar neyse o ağrı azalmaya başladı. Ama o günden beridir de benim göbek deliğinin altina ağrı kasılma gerilme gibi ağrılarım var belim sürekli ağrıyor adet ağrısı gibi ama adetimede daha 13 gün felan vardı.. o zamn o günden beridir de bu son 5 güne yakında sürekle afedersiniz tuvalete gidip geliyorum süreli çise bel ağrım karnında adet ağrısı gibi ağrı vajinada arada iğne batması gibi ağrım var kizlar mide bulantılarım arada baş donmelerim birde aşırı sinirli ve duygusallık her şeye ağlama var uzun oldu ama kizlar kusura bakmayın bana cevap verirseniz sewinirim acil😔şuan adetime 6 gün var..

Canım adetine çok erken sürede başlamış. Adete 13 gün kala gebelik belirtileri başlamaz o zamanlar yumurtlama dönemi oluyor. Ama sen yine erken gebelik testi yapabilirsin istersen

İnşallah🙂bir yandan istiyorum bir yandanda korkuyorum 🙂
Bende öyleyim. Benimde reglim 3 gün gecikmede. Regl günü kaset test yaptım negatifti. Tekrar yapmadım gecikmenin 3 4 gün daha geçmesini bekliyorum geçerse inşallah. 🥰 Regl den bir gün önce rahimde iğne batmaları olducok belirgin bir his ve acıyla. Ertesi gün regl olmadım. Bekliyorum hala

Bende öyleyim. Benimde reglim 3 gün gecikmede. Regl günü kaset test yaptım negatifti. Tekrar yapmadım gecikmenin 3 4 gün daha geçmesini bekliyorum geçerse inşallah. 🥰 Regl den bir gün önce rahimde iğne batmaları olducok belirgin bir his ve acıyla. Ertesi gün regl olmadım. Bekliyorum hala
Hayırlısı olur umarım hakkınızda🙂

X