Gebelikte kalça ağrısı

Rumeysaguneyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2020
14
2
27
Merhaba güzel hamişler ben 37 haftalık hamileyim ama Bayadır kalça bacak ağrısından yürüyemiyorum yatarken sağıma soluma döndüğümde çok ağrım oluyo varmı bu durumu yaşayan doktorum magosit verdi ama kullanmadım

Doğum vakti yaklaştıkça, bebek kanala yerleşiyor. Bu da kemiklere baskı yapıyor. Kemiklerin üstündeki ağırlık ve baskı da kalça ve bacakta ağrıya sebep oluyor. Ben de çok yaşamıştım. Magnezyum biraz rahatlatıyor ama uzanmak dışında bir şeyin pek iyi geldiğini söyleyemeyeceğim kuzum. İyice ağırlaştı ve kemiğe olan baskı arttı… son haftalar azıcık daha dayan annesi☺️ doğumun peşine geçip gidiyor bir anda o da 🌸

Doğum vakti yaklaştıkça, bebek kanala yerleşiyor. Bu da kemiklere baskı yapıyor. Kemiklerin üstündeki ağırlık ve baskı da kalça ve bacakta ağrıya sebep oluyor. Ben de çok yaşamıştım. Magnezyum biraz rahatlatıyor ama uzanmak dışında bir şeyin pek iyi geldiğini söyleyemeyeceğim kuzum. İyice ağırlaştı ve kemiğe olan baskı arttı… son haftalar azıcık daha dayan annesi☺️ doğumun peşine geçip gidiyor bir anda o da 🌸
Ayyy güzel cevabınız için çok teşekkür ediyorum 🌸🥰

Bebek sinirlere baskı yaptığı için çok normal. Bende de olurdu ayakta duramazdım gözümden yaş gelirdi. Sağlıkla gelsin minik.

X