Gebelikte Kanama

ozge03k

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2024
15
1
26
Merhaba kızlar bana biri yardımcı olabilir mi ?
Ben 9+2 deyim cuma günü kanamam oldu acile gittik kalp atışını dinletti bişey yok dedi progestan verdi bugün tekrar kanamam oldu yine acile gittik yine baktı yine progestanı kullanmaya devam et dediler ama ben artık tedirgin olmaya başladım bunun gibi bişey yaşayan var mı ve sebebini bilen ?

Merhaba kızlar bana biri yardımcı olabilir mi ?
Ben 9+2 deyim cuma günü kanamam oldu acile gittik kalp atışını dinletti bişey yok dedi progestan verdi bugün tekrar kanamam oldu yine acile gittik yine baktı yine progestanı kullanmaya devam et dediler ama ben artık tedirgin olmaya başladım bunun gibi bişey yaşayan var mı ve sebebini bilen ?
20 hafta oldu kanamam kanama alanim vardi. Sizdede muhakakk bisey vardir acile gitmeyin guzel bi kadin doguma gidin muayne etsin. Progestani 20 hafta boyunca kullandim. Dogum yaptim korkmayin insaAllah sizin bebeginizde saglikla dunyaya gelir. Bana progestan igne proluton depot ignede yapiyolardi. Bide lutfen doktora gidene kadar bol bol istirahat edin. Tuvalette cok fazla kalmayin kabiz olmamaya dikkat edin.

İnşallah sağ Salim kavuşurum çok korkuyorum bişey olur diye annem hiç yerimden kaldırmıyor hep yatıyorum şu aralar

X