GEÇMEYEN VAJİNAL AKINTI YANMA BV VE ÜREPLAZMA HEPSİNDEN KURTULDUM

Teşekkürler… bu mantarlarla nasıl mücadele edeceğim gerçekten bilmiyorummm

Teşekkürler… bu mantarlarla nasıl mücadele edeceğim gerçekten bilmiyorummm

Arkadaşlar merhaba ben sizin için üye oldum. 2-3 senedir bu vajinal enfeksiyonlardan çekmediğim kalmadı. Gerçekten geleceğe dair ümidim de bitmişti cinsel hayatımda bitmişti gitmediğim doktor kullanmadığım fitil ve antibiyotik kalmadı. Sabahlara kadar internette çözümler aradım burda sizin yazdıklarınızı okudum denedim. Yok asla çözüm yoktu. Eski sevgilimle son ilişkimizden sonra yanma akıntı vs başladı bi doktor mantar dedi ilaç verdi diğeri bakteriyel vajinosis dedi ilaç verdi başka biri üreplazma dedi dünyanın ilacı antibiyotiği iğnesi fitili geçiyordu adetimin bitmesiyle tekrar ediyordu bittim tükendim hayatıma kimseyi alamadım çünkü gelecek umudum bile kalmamıştı kendimden tiksiniyordum her ay düzelir gibi oluyordu adet sonrası tekrar ediyordu deliriyordum hayal kırıklığı vs. Neyse çok uzattım istanbul anadolu yakasında bi kadın doktor keşfettim burda isim vermek yasak mı bilmiyorum bir seans lazer bir seans prp yaptı sonra yüzde 80 geçti kontrole gittim regl sonrası 1 prp daha yaptı hiçbir şey kalmadı. Şimdi hayatıma birini de aldım cinsel hayatımda var hiçbir sıkıntı yaşamıyorum benim gibi çaresiz bi sürü kişi okudum burda bende işe yaradı belki sizde de yarar bana dua edersiniz sağlıkla kalın ❤️🙏🏻
merhabalar, bende 4 yıldır bu illeti çekiyorum sürekli idrar enfeksiyonu geçiriyorum düşünüyordum devlet hastanelerinde hiç bir sorun bulunamadı en son üroloji bölümüne gittik ve Allah razı olsun hoca en azından üreaplazma bakterisi tespit etti. monodoks kullandık 6 ay geçti 2023 ekim gibi tekrar etti monodoks tetradoks kullanmama rağmen geçmedi lazer düşünüyorum ama gerçekten o bakteriyi öldürüyor mu acaba tekrar etmesinden çok korkuyorum her ay 4 5 bin malesf özellere gidiyor bitkisel bir çözümü de yok malesef bence .. kefir vs içiyorum ama ne kadar etkisi olur bilinmez . en son doktorum ornisid ve azitro beraber kullanılacak şeklinde verdi şuan batmalarım var ama ondan mıdır yoksa başka birşey midir bilemedim çeken bilir bunu piskolojik bir rahatsızlık değil bu ama bunu anlatamayız kimselere. bana öneri de ve yapılan işlemlerle ilgili sonuçlarınızdan bahsedebilir misiniz

Canım o söylediğin ilaçların hepsini kullandım hep tekrarladı hep hep hep psikolojik olarak beni bitirdi.. doktorumu söylediğine göre istanbuldaysan mutlaka git ona lazer oradaki tümm bakterileri hepsini öldürüyormuş hepsini hemde prp ise orda hücrelerin yenilenmesine yarıyormuş. Ben lazer prp yaptırdım 20 dk işlem, regl geçti şikayetlerimin yüzde 70 i geçti dr a kontrole gittim sadece prp yapalım dedi lazere gerek yok sonra komple gitti aktif cinsel yaşantım var 5-6 ay oldu şükür tekrarlamadı. Benimki berbat haldeydi 20 çeşit antibiyotik ve fitil kullandım yapmadığım denemediğim şey kalmadı gitmediğim doktor bu kadar basitmiş meğer

merhabalar, bende 4 yıldır bu illeti çekiyorum sürekli idrar enfeksiyonu geçiriyorum düşünüyordum devlet hastanelerinde hiç bir sorun bulunamadı en son üroloji bölümüne gittik ve Allah razı olsun hoca en azından üreaplazma bakterisi tespit etti. monodoks kullandık 6 ay geçti 2023 ekim gibi tekrar etti monodoks tetradoks kullanmama rağmen geçmedi lazer düşünüyorum ama gerçekten o bakteriyi öldürüyor mu acaba tekrar etmesinden çok korkuyorum her ay 4 5 bin malesf özellere gidiyor bitkisel bir çözümü de yok malesef bence .. kefir vs içiyorum ama ne kadar etkisi olur bilinmez . en son doktorum ornisid ve azitro beraber kullanılacak şeklinde verdi şuan batmalarım var ama ondan mıdır yoksa başka birşey midir bilemedim çeken bilir bunu piskolojik bir rahatsızlık değil bu ama bunu anlatamayız kimselere. bana öneri de ve yapılan işlemlerle ilgili sonuçlarınızdan bahsedebilir misiniz
Canım o söylediğin ilaçların hepsini kullandım hep tekrarladı hep hep hep psikolojik olarak beni bitirdi.. doktorumu söylediğine göre istanbuldaysan mutlaka git ona lazer oradaki tümm bakterileri hepsini öldürüyormuş hepsini hemde prp ise orda hücrelerin yenilenmesine yarıyormuş. Ben lazer prp yaptırdım 20 dk işlem, regl geçti şikayetlerimin yüzde 70 i geçti dr a kontrole gittim sadece prp yapalım dedi lazere gerek yok sonra komple gitti aktif cinsel yaşantım var 5-6 ay oldu şükür tekrarlamadı. Benimki berbat haldeydi 20 çeşit antibiyotik ve fitil kullandım yapmadığım denemediğim şey kalmadı gitmediğim doktor bu kadar basitmiş meğer

prp yaptırmasam sadece lazer yaptırsam olur mu acaba bu ay içerisinde ozon tedavisi de aldım biraz baya pahalı bu işlemler de

X