Geçmeyen vajinal enfeksiyon?

merhabalar, bende 4 yıldır bu illeti çekiyorum sürekli idrar enfeksiyonu geçiriyorum düşünüyordum devlet hastanelerinde hiç bir sorun bulunamadı en son üroloji bölümüne gittik ve Allah razı olsun hoca en azından üreaplazma bakterisi tespit etti. monodoks kullandık 6 ay geçti 2023 ekim gibi tekrar etti monodoks tetradoks kullanmama rağmen geçmedi lazer düşünüyorum ama gerçekten o bakteriyi öldürüyor mu acaba tekrar etmesinden çok korkuyorum her ay 4 5 bin malesf özellere gidiyor bitkisel bir çözümü de yok malesef bence .. kefir vs içiyorum ama ne kadar etkisi olur bilinmez . en son doktorum ornisid ve azitro beraber kullanılacak şeklinde verdi şuan batmalarım var ama ondan mıdır yoksa başka birşey midir bilemedim çeken bilir bunu piskolojik bir rahatsızlık değil bu ama bunu anlatamayız kimselere. bana öneri de ve yapılan işlemlerle ilgili sonuçlarınızdan bahsedebilir misiniz
Merhabalar, doktor değilim bilmiyorum açıkçası ama bana lazer +prp gerçekten çok iyi geldi. İyi ki yaptırmışım çok şükür o günden sonra olmadı bende birşey sizde araştırın isterseniz. Kendi adıma tavsiye ederim

Merhabalar, doktor değilim bilmiyorum açıkçası ama bana lazer +prp gerçekten çok iyi geldi. İyi ki yaptırmışım çok şükür o günden sonra olmadı bende birşey sizde araştırın isterseniz. Kendi adıma tavsiye ederim
teşekkür ederim , lazer yaptıracağım ozon tedavisi almıştım daha önce prp yaptırmasam da faydası olur mu acaba

Daha önce cinsel birlikteliğiniz olmadıysa nasıl kültür verip sonucu temiz aldınız ve kültür veremedim bende bekarım doktorlar almak istemiyor açıklık yok cunku
Merhaba aylar sonra girdim hesaba biraz geç cevap vereceğim ama kültür testiyle bekaretin ilgisi yokmuş doktorumun dediğine göre i

X