Gıdı sarkması

smas high orta yüz ve boyun germe ameliyatı oldum Dr serdar Altun'a. 4. Günüm, yazıp resim koymaya başladım, konu açtım.

smas high orta yüz ve boyun germe ameliyatı oldum Dr serdar Altun'a. 4. Günüm, yazıp resim koymaya başladım, konu açtım.
Merhaba
Çok geçmiş olsun .Elmaveturta daha önce yenihayatamerhaba demişti çene altından küçük bir kesi yaparak gıdı estetiği oldum diye acaba hangi dr a oldu lütfen ismini söylermisiniz ben kendisine yazamıyorum nedense?Tşkler

Merhaba
Çok geçmiş olsun .Elmaveturta daha önce yenihayatamerhaba demişti çene altından küçük bir kesi yaparak gıdı estetiği oldum diye acaba hangi dr a oldu lütfen ismini söylermisiniz ben kendisine yazamıyorum nedense?Tşkler
Ben Cengizhan ekizceli'ye yaptırmıştım,sen yenihayata mı sordun, onun doktorunu bilmiyorum

İnanki hiç faydası yok. Üstelik 1.5 boyunca kafamı yeni doğmuş bebek gibi tutamadım. Önce fark etmedim. Sonra baktım ki yattığımda kafamı kesinlikle kaldıramıyotım kafam düşüyor. Çok korkunçtu. Maltepe polikliniğe medikal estetik doktoru yaptı . Birde bende nörolojik rahatsızlık olduğunu o yüzden olduğunu demez mi :))))) Dedimki ne alaka sizin yaptığınız botokstan sonra oldu. Kortizon yapacaktı müsaade etmedim. Allahtan 1.5 ayda geçti. Zaten çoğu dr boyun botoksu yapmıyor. Bir de ilginç olan botoksun her etkisi geçici değil. Bazı hasarlar bırakıyor. Örneğin kızım gülünce sol kaş yukarı kalkıyor. 3 yıldır düzelmedi. Bence sınır hasarı bırakıyor. Ama boyun olayı korkunçtu. Sakin bulaşma. Ayrıca boyun botoksunun görüntüye etkisi sıfır.Alında etkisi güzel.
Burada yazmış ama doktor adını vermemiş

Benimki lazer lipoliz değil. Zaten yağ yoktu. Hafif bir gıdı vardı. Oradan sadece doku ameliyatla aldı. Sen muhakkak o deriyi aldır. Çok mutlu olursun. Senin dr kötü bir işlem yapmış. Eğer plastik cerrahsa o deriyi alması lazım. Derinin gevşediğini görmedi mi ? Yağ alınınca gıdı sarkmış. Nasıl bir doktor bunlar anlamıyorum.
Merhaba size özel mesaj atamıyorum doktorun ismini soracaktım buradan yazabilir misiniz?

X